reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karina, kciuki!!!

Muminek, wow!

Ja nie mogę się zebrać do wyjścia, jeszcze się nie umylam, a za 1,5 godz.karmienie, więc przed nie ma sensu wychodzić...
Kupię sobie dziś wino, a co :p
 
reklama
Muminek super nie żal Ci będzie zmywać na szybko???

Babydust ja mam na 21.15 hehe pewnie gmeranie w piczy na ocenę szyjki hehe może znowu będzie magiczne słowo odrodzenie hehe

Dzień z matką nr. 3 ... Zaczyna mnie wkurzać.... Teksty ze ja mam dom ba pokaz a ona nie. Stwierdziła to po tym że mam szafę przesuwna,ktora kupiłam pół roku temu... co za chora zazdrość...
 
Muminek, super pazury :-) ja jestem antytalencie, nawet sama pomalować nie umiem....ani nadać ładnego kształtu pazurom na stopach :-/. Na pedicure nie pójdę bo mam za duży kompleks stóp, wiec są jakie sa....
 
Milia nawet mi nie mów nic o winie - cała ciążę za mną chodzi - wachalam czerwone chyba ze sto razy:) ale jeszcze trochę wytrzymam, za to jak juz będę mogła to chyba padne z radości:D
 
Muminek super nie żal Ci będzie zmywać na szybko???

Babydust ja mam na 21.15 hehe pewnie gmeranie w piczy na ocenę szyjki hehe może znowu będzie magiczne słowo odrodzenie hehe

Dzień z matką nr. 3 ... Zaczyna mnie wkurzać.... Teksty ze ja mam dom ba pokaz a ona nie. Stwierdziła to po tym że mam szafę przesuwna,ktora kupiłam pół roku temu... co za chora zazdrość...

Muminek, super pazury :-) ja jestem antytalencie, nawet sama pomalować nie umiem....ani nadać ładnego kształtu pazurom na stopach :-/. Na pedicure nie pójdę bo mam za duży kompleks stóp, wiec są jakie sa....

dzięki dziewczyny, ja lubię się bawić pazurami - a jak znam życie to wcale aż tak szybko nie będę musiała ich zmywać - oznak zbliżającego sie porodu brak:( jak to kurde możliwe ze nie mam szyjki, mam już rozwarcie, musiałam pół ciazy leżeć żeby młoda za szybko nie wylazla a teraz po odstawieniu leków mała się zaparla i ani drgnie? wcześniej to miałam przynajmniej jakieś delikatne skurcze czy twardnienia, a teraz nic;) :banghead::banghead::what:
dzisiaj pora na sutkomasowanie i smokameczenie:):):)
 
Witam :tak:

natasza - śliczny synek :tak:

karina &&&&&&&&

kciukasy za ewentualnie rodzące , bo w tym gąszczu postów można się pogubic :tak:


gratuluje udanych wczorajszych wizyt :-) i trzymam kciuki za dzisiejsze :tak:

u mnie po wczorajszej wizycie u gina bez zmian :tak: wyniki ok , łożysko ok, wody w normie :tak: na ktg prosta krecha skurczowa :-( troche starchu sie najdłam bo zaczeły wychodzić spadki tetna ( chyba sprzęt im fiksował no i mały się ruszał więc uciekał ) , ale jak położyłam się na plecach to wszystko wróciło do normy :tak: lekarza chyba kilka razy pytałam czy napewno wsio ok :tak: przez te nerwy budziłam się dziś w nocy średnio co godzine i sprawdzałam detektorem jak się nie ruszał :zawstydzona/y: masakra
 
Milia nawet mi nie mów nic o winie - cała ciążę za mną chodzi - wachalam czerwone chyba ze sto razy:) ale jeszcze trochę wytrzymam, za to jak juz będę mogła to chyba padne z radości:D
ja padnę z przepicia :D

Muminek, super pazury :-) ja jestem antytalencie, nawet sama pomalować nie umiem....ani nadać ładnego kształtu pazurom na stopach :-/. Na pedicure nie pójdę bo mam za duży kompleks stóp, wiec są jakie sa....
jak są lepsze od tych to nie masz co narzekać ;)

http://papilot3.mykmyk.pl/img/660/0/zaniedbane-stopy-66132858.jpg


Dzień z matką nr. 3 ... Zaczyna mnie wkurzać.... Teksty ze ja mam dom ba pokaz a ona nie. Stwierdziła to po tym że mam szafę przesuwna,ktora kupiłam pół roku temu... co za chora zazdrość...
Jezu.... :/
co za matka...

co prawda nie umiem zrobic sobie takich ślicznych kroliczkow, ale doszłam do wniosku ze skoro już mam spakowany zmywacz to mogę trochę zaszaleć:)
Piękne !!! :szok:

Szkoda będzie zmywać, jak będą kazali :(

Moj gin wlasnie był - jeszcze 2-3 h .., bo mieli nagły przypadek i teraz dopiero zaczynaja z normalnym planem ...
ehhh, takie czekanie jest najgorsze....
ale już niedługo :)

Doli no juz nie chciałam do kierownika sie zgłaszać ze plazmy nie ma :p
powinnaś !!!
:p

Renatka wow jaka szyjka w życiu takiej nie miałam hehe :D a maluch jeszcze podrośnie bo czas jest:)
no właśnie aż jestem ciekawa, czy dobrze usłyszałam, ale nie chciałam się już dopytywać, ważne , że SZYJKA JEST ! :)
przez 3 tyg. ostatnie przybrał 650 g :)

Ja w nocy tylko 2 x siusiu....
ja 3 x :/
+ Majka się darła pół nocy, bo nosek miała zatkany...

i któregoś Dnia znajoma mi wyjechała ze widać ze będzie dziewczynka:what::what::what: i tym spróbowała się dowiedziałam ze nie wyglądam tak dobrze jak mi się zdawało; ) maupa jedna!
o matko, fakt, niezła małpa !!!!
:szok:
 
reklama
Dzień dobry wszystkim:o)

Karina, kciuki zaciśnięte! Doczekać się nie mogę wiadomości od Ciebie!!!!

Eweel milczy:o((((

Muminek widzę, że Ty zdolna bestia jesteś na wielu płaszczyznach:o)))))
Piękne pazurki! Ja nie pamiętam kiedy takie miałam!!!

Która następna w kolejce do porodu? Bo juz nie pamiętam :o(
 
Do góry