reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Lei, są duże (42), szerokie z wystającymi kośćmi pod małym i dużym palcem :-/ obrzydlistwo po prostu. W lecie sandały jakoś przeżyję, bo nikt normalny na stopy obcym ludziom się nie gapienie, ale żeby ktoś specjalnie się im przyglądał i jeszcze koło nich coś robił, to nie ma mowy, czulabym się mega niekomfortowo.

Renatka, no dobra, pocieszylas mnie, aż tak źle to nie jest :p. Co nie zmienia faktu, że ich nie znoszę...
 
reklama
Szaj chyba przesadzasz. Zdjecie prosze - obiektywnie ocenimy.

Muminek - ja sama nie potrafie sobie zrobić. Nawet równo pomalować. Twoje sliczne. I masz bardzo ładne dłonie. Długie palce. Zazdraszczam. Ale paznokcie wole krótsze - szczególnie przy dziecku
 
Szaj chyba przesadzasz. Zdjecie prosze - obiektywnie ocenimy.

Muminek - ja sama nie potrafie sobie zrobić. Nawet równo pomalować. Twoje sliczne. I masz bardzo ładne dłonie. Długie palce. Zazdraszczam. Ale paznokcie wole krótsze - szczególnie przy dziecku

Ja korzystam z ostatnich chwil ze mogą być dłuższe:) zresztą przez pół życia obgryzalam, potem przez kolejne lata strasznie się lamaly i dopiero gdzieś od roku mam takie, sama nie mogę wyjść z podziwu ze takie twarde. a palce mam długie bo cala strasznie długa jestem:D
 
Hello, spokojnie tu nawet.

Karinka jak tam, trzymam kciukasy.


Dziewczyny wykoncze się!!!! Dostalam w nocy zgage myślę sobie ze trzeba do rana na goprazol doczekać ale tak zaczęło mi w żołądku jeździć ze szok i na wymioty zbierać. Nad ranem budził mnie bol brzucha. Teraz skręca mnie tak jak na jelitowke,AZ mam uderzenia gorąca. Wzielam goprazol może przejdą mdłości te ogromnie chociaż a dol kręci ale boje się AZ iść rozpocząć rewolucje. Czuje się strasznie.

Karina kciukasy trzymamy z Marcysia i na Kubusia czekany!!!!


Myla bidulko ty to sie nameczysz



Karina bo wstyd normalnie hehe


Plazma na zetony :-D:-D



co prawda nie umiem zrobic sobie takich ślicznych kroliczkow, ale doszłam do wniosku ze skoro już mam spakowany zmywacz to mogę trochę zaszaleć:)


Slicznie


Muminek super nie żal Ci będzie zmywać na szybko???

Babydust ja mam na 21.15 hehe pewnie gmeranie w piczy na ocenę szyjki hehe może znowu będzie magiczne słowo odrodzenie hehe

Dzień z matką nr. 3 ... Zaczyna mnie wkurzać.... Teksty ze ja mam dom ba pokaz a ona nie. Stwierdziła to po tym że mam szafę przesuwna,ktora kupiłam pół roku temu... co za chora zazdrość...

Kurde matka ci komplementuje chate a ty sie denerwujesz;-)


Witam :tak:

natasza - śliczny synek :tak:

karina &&&&&&&&

kciukasy za ewentualnie rodzące , bo w tym gąszczu postów można się pogubic :tak:


gratuluje udanych wczorajszych wizyt :-) i trzymam kciuki za dzisiejsze :tak:

u mnie po wczorajszej wizycie u gina bez zmian :tak: wyniki ok , łożysko ok, wody w normie :tak: na ktg prosta krecha skurczowa :-( troche starchu sie najdłam bo zaczeły wychodzić spadki tetna ( chyba sprzęt im fiksował no i mały się ruszał więc uciekał ) , ale jak położyłam się na plecach to wszystko wróciło do normy chyba kilka razy pytałam czy napewno wsio ok :tak: przez te nerwy budziłam się dziś w nocy średnio co godzine i sprawdzałam detektorem jak się nie ruszał :zawstydzona/y: masakra

Kifsi dyzur mialas na detektorze? Nie stresuj sie.


Ja chyba do 7 rano nie moglam spac a teraz wstalam okolo 11.30. Bola mnie ramiona i w kolo szyi jakby mnie przewialo.
 
hej "3 kwietnia" co się dzieje? co wy się tak ociągacie? Margo Babydust Asiorek?!?!

Muminek śliczne dłonie! ja niecierpię swoich :/

Mi cały czas brzuch twardnieje, szczególnie jak zaczynam coś robić. mam nadzieję że to już blisko.
 
Mila mi tak twardnieje od dłuższego czasu...a od 2 tygodni boli mnie brzuch i kluje mega przy szyjce i nic...tez myslalam że juz blisko a ciągle jednak daleko ^^
 
hej "3 kwietnia" co się dzieje? co wy się tak ociągacie? Margo Babydust Asiorek?!?!
.
no staram sie jak moge ale nie wychodzi :) dzisiaj znowu pomaltrestuje sutki wieczorem ale troche sie wkurzam tym bo te skurcze co mam sa naprawde bolesne i od razu co 3 min a potem i tak dupa :/ ale jakby sie mialy rozkrecic od razu w porodowe to kurde stres czy do szpitala zdaze :D jak do jutra nie urodze to wolalabym jednak pozniej w pon wielkanocny np :) bo w 1 dzien swiat impreza rodzinna u rodzicow sie szykuje :) i fajnie by bylo na niej byc ;)
 
reklama
Do góry