reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja tez spac nie moge

Usnęłam koło 11 a teraz przynajmniej od 1:30 sie w kółko kręcę .., a krzyż mnie tak napierdziela ze szok :(
 
Hej dzień dobry :)

Dziś Kubusiowy dzień kgoś jeszcze się pisze?

Margo się wieczorem nie odzywała¿

U nas ranek słoneczny ptaszki śpiewają drapanko szybek słychać:) A starszak wstało 5.30:/
 
a propos kremu do depilacji to ja jestem mile zaskoczona, kiedyś kilka razy próbowałam i efekty były mizerne a teraz kupiłam inny krem i nie dość ze nie śmierdzi tak strasznie to jeszcze całkiem nieźle działa:)

co do zabobonow płciowych - przez większą część ciazy wydawało mi się ze wyglądam całkiem nieźle ( w odróżnieniu do tego co jest teraz), tzn ani się nie utuczylam, ani nie miałam żadnych zmian na buzi- czułam się dobrze sama za sobą. i któregoś Dnia znajoma mi wyjechała ze widać ze będzie dziewczynka:what::what::what: i tym spróbowała się dowiedziałam ze nie wyglądam tak dobrze jak mi się zdawało; ) maupa jedna!

Karina kciuki za dziś , czekamy na wiesci:)

Eewel na ciebie tez czekamy! ciekawe ktoś z nas będzie następna, ja dziś zaczynam prowokacje:)
 
Dziewczyny wykoncze się!!!! Dostalam w nocy zgage myślę sobie ze trzeba do rana na goprazol doczekać ale tak zaczęło mi w żołądku jeździć ze szok i na wymioty zbierać. Nad ranem budził mnie bol brzucha. Teraz skręca mnie tak jak na jelitowke,AZ mam uderzenia gorąca. Wzielam goprazol może przejdą mdłości te ogromnie chociaż a dol kręci ale boje się AZ iść rozpocząć rewolucje. Czuje się strasznie.

Karina kciukasy trzymamy z Marcysia i na Kubusia czekany!!!!
 
reklama
Asiatipl Haha ja tak samo!!! Do gładkości mi daleko!!! :p

Karina kciuki!!!! O nie! Nie masz plazmy!! Skandal :p

Milia daj spokój, przecież warkoczy tam nie masz chyba?; )

Babydust hehe może mama ma usg w oczach?? :p może wrozbita Maciej?? :p Oooooo będzie Dzidzius??? :)


Anulka Oooo :D super :D

Renatka wow jaka szyjka w życiu takiej nie miałam hehe :D a maluch jeszcze podrośnie bo czas jest:)

Myla co ty masz z tym siku??? Może się oczyszczasz??
 
Do góry