reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja już po ktg, zapisało się kilka skurczybykow. I oni tu biorą pod uwagę termin z usg genetycznego więc jestem już w 39t+3d. Ciekawe czy w tym tygodniu mały będzie chciał już wyjść...
 
reklama
Myla na mnie smyranie po sutach dziala natychmiastowo skurczami tylko ja sie peniam i zaraz przestaje ale jakbym z pol godziny posmyrala to mysle ze porod bym rozruszala :) tak z synem mialam
podlaczyli mnie pod ktg na patologii 6 dni po terminie i chcialam zeby sie jakies skurcze zapisaly wiec zaczelam masowac
skurcze na ktg sie nie zapisaly wcale bo ktg bylo zepsute :-D:-D a ja po pol godzinie zapisu juz ledwo w lozku lezalam takie skurcze mialam hahaha 4 godziny pozniej syn byl na swiecie :-D:-D

eweel jak tam porod ;) mam nadzieje ze moze juz po jestes :)
 
Tak się Was zaczytałam, ze w ostatniej chwili z autobusu wyskoczyłam!

Widzę, ze względny spokój na forum!

Ciekawe jak Eewel!?!


Widzę, że żal i niedosmak części wizytujących mam!

Karina, trzymam kciuki za jutrzejsze wydarzenie! Fajnie masz! Zazdraszczam!!!!

A ja już po USG. Łożysko ok, wody ok, wszystkie parametry ok. Adaśko 2930. Ma być nie duży. No, ale po pierwszym 4100 wole się nie nastawiać. Ach! I główką fiknął w dół :szok:
Ciekawe jak jutro pójdą rozmowy w kierunku cc...
 
Oltoma ale ty masz jeszcze miesiac do porodu to troche podrosnie jeszcze ;)
ja wizyte mam jutro choc w sumie nie wiem po co bo pewnie bedzie jak wasza
mierzenie cisnienia, wazenie i szybkie usg na lozysko i serduszko
no ale moze w koncu skierowanie do szpitala dostane na ktg chociaz albo jak sie przeterminuje :/
 
Babydust no po chwili masazu SA skurcze i TaK sa jak masuje. JK przestaje to juz znikają. A tu chyba nie o.to chodzi żeby się do samych partch masowac :D

Karina mniej ale.ja.czuje naprawdę mlo. wczoraj czulam mniej ale dziś choć cały czas leże to prawie ich nie czuje. Zaczynam się BAC. Rusza się ciut jak ja potrzacham np
 
Myla dawaj z rozkoszą smyraj suty i przyj może w TVN będziesz hehehe :D

Oltoma duży dzidziol! Który masz tydz? Mój w 36 miał 2.5 kg jutro idę i ciekawa jestem ile urósł... Żeby te 3 kg miał ale wątpię..
 
reklama
Eewel kciuki mocno zaciśnięte :-)

Tabasia, Lei, Myla współczuję Waszych bóli :-( Myla, może mała jeszcze nie jest gotowa, jednak trochę Ci zostało do terminu.
Anulka, super, ze już do domu idziecie :-)
 
Do góry