reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Natasza to chyba nie jest zgodne z prawem pracownika żebyś dostała inaczej.
My tez tylko takie do nas dostajemy.

Oltoma co do zgagi to ja dostalam w szpitalu goprazol i jak ręka odjal a zamiennik ostatnio w reklamie widziałam wiec nie jest na receptę.musisz patrzeć zęby było cos tam prazol albo pytaj w aptece.

Obudzilam sie z mega bólem brzucha. Chyba przez to ze cala noc nie byłam siku!!!
 
reklama
Myla Oltoma to jest omeprazol i lepiej go nie stosować bez nadzoru lekarza. ja mam wrzody od wielu lat i reflux i zgaga nie dawała mi żyć przez większość ciąży, łącznie z tym ze aż miałam krwawienia z przewodu pokarmowego. ale jak powiedziałam o tym ginowi to powiedział ze niestety nic z tym teraz nie zrobimy bo leki są niewskazane. musze poczekać do rozwiązania, potem jeszcze kilka miesięcy heparyny i dopiero po odstawieniu gastroskopia i będę się dalej zastanawiac
 
Hej Dziewczyny
Troche Wam zazdroszcze tych wszystkich dolegliwosci sikania w nocy, pierwszych skurczy, to jednak swiadczy o tym ze porod tuz tuz.....
A ja chce juz rodzic a tu nic...cisza...w nocy spie jak zabita nawet na siku nie wstaje, brzuch mnie wcale nie boli, zadnej zgagi no kurde nic.....ja chyba wcale nie urodze a juz chyba na pewno nie mam co luczyc na porod przed swietami....
Ciekawe jak tam Mamusia z dwojka blizniaczkow :)
 
Joanna Ty sie ciesz ze tak fajnie przechodzisz. Ja tak mialam w pierwszej ciazy. Teraz duzo bym oddala za brak dolegliwosci. Urodzilam dzien po terminie. Zazdroszcze Ci. Ja ostatnio tez ze 2 noce przespalam bez wc az nie wierzylam .
 
Joanna Ty sie ciesz ze tak fajnie przechodzisz. Ja tak mialam w pierwszej ciazy. Teraz duzo bym oddala za brak dolegliwosci. Urodzilam dzien po terminie. Zazdroszcze Ci. Ja ostatnio tez ze 2 noce przespalam bez wc az nie wierzylam .

Też tak miałam w pierwszej ciąży, super całą ciążę żadnych dolegliwości, ciąża wręcz wzorowa, 41 tyg. a ja super stan.
A teraz nie ma m-ca żeby coś nie dolegało, albo krwawienia, nudności, bóle spojenia, kręgłosłupa, zgaga, skręcony jajnik, teraz znów zgaga, nudności, bóle, i siku co chwile w nocy, i w dzień, masakra.:-\
 
reklama
Do góry