reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pat też miałam taką werwe i optymizm w 1 ciąży hehe

Zapowiedziałam mężowi ze ma se wazektomie zrobić i2 odp :

1. Ja? Taki młody? Ja mam dopiero 30 lat

2. O to będę mógł se kogoś znaleźć na boku bez konsekwencji...


Nie muszę mówić że dostał słowny wpier. Dol za ten " żarcik "
 
reklama
Jestem w szoku, ze tak pospalam!! Dopiero o 6 sie obudziłam.

Sciagnelam apke do skurczy.

Teraz leze z herbatka i słodyczami w łożku :-D
 
Mężczyźni i ich teksty... ;)


A mnie dzisiaj cały poranek, od 4tej, zgaga męczyła.. i to jaka :/ Może trochę wczoraj przegięłam z czekoladą i tymbarkiem pomarańczowym.. ;P Ale ja łasuch jestem i nie zawsze potrafię sobie odmówić :D

U Was powoli się coś szykuje, a u mnie głucha cisza. Brzuch mi staje już odkąd się pojawił. A od 2 miesięcy są dni, że potrafi stawać co chwilę przez cały dzień, ale nic poza tym. Tylko żołądek i jelita zmęczone. I cholerny ból głowy - te zmiany pogody za oknem mnie rozkładają. A poza tym wszystko w porządku, wszyscy zdrowi. Mój facet poszedł sam po zakupy i to bez komentarza. Pomyśleć, że jeszcze trochę i ten lajcik się skończy... ehh.. :p

Tabasia,
trzymaj się tam. Będzie dobrze ;*
 
Ostatnia edycja:
Pat nie chodzi o to.
Chodzi o wszystko dodatkowe. Tu już nie skupiasz się na sobie tylko, nie myślisz o sobie tylko o dziecku które już jest, szpital? Ok ale nie tak że wsiadasz i jedziesz, to cała organizacja, nie ma miejsca na spontan..
 
reklama
Do góry