reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Joanno- Adam, bardzo mi się podoba. ;) Na pewno będzie cudowny.

Muminek03 jeszcze bardziej się rozryczałam czytając Twoje słowa. Aż wstyd, nigdy nie byłam taka płaczliwa, ale wybaczcie mi to proszę, mam teraz ciężkie momenty i dylematy życiowe.
To jest piękne,że jak 'Was czytam', to jesteście takie radosne, uśmiechnięte, zapatrzone w swoje dzieci, te narodzone, lub te pod sercem. Chciałabym też taka być. Choć zawsze należałam do osób wiecznie uradowanych, zapracowanych i szczęśliwych, to teraz tyle problemów, że ohooo.

Mam jedną dolegliwość przez całą ciążę, od samego początku, z tym,że teraz jest gorzej, a mianowicie: zgaga! Macie jakieś środki skuteczne? Manti i Rennie non-stop, ale nie chcę za bardzo, to to jakby nie było leki...

Ja mleko pije na zgage a jak taka straszna ze nawet mleko nie pomaga to wtedy ta soda



Aga octenisept dobry ale piecze...dziewczynom w szpitalu pryskali po badaniu (nie miały żadnych ran) to mówiły że miały ochotę rękę odgryzc facetowi i jak kaczki chodziły więc po porodzie musi bolec bardziej :D ja zakupilam sonie tantum rosa, cena powalila ale mam nadzieję ze będzie działać :d

Babydust dla mnie takie sklepy to tez zawsze wydatek bo tam tyle cudownych rzeczy jest..:D

Sharmota ale Doli z ta czarna rozpacza nie zartowala...to jest prawda tylko jeszcze nie zdazylas jej poznać :D
Co do wady wzroku to powinnas iść do okulisty zbadać oczy, zależy tez czy jesteś krotkowidzem czy dalekowidzem. I nie wielkość wady decyduje o cc ale stan samego oka ;)

Ja kazalam mamie kupic Tantum Rosa bo tu nie ma i sprawdzalam ceny
w internecie zeby mniej wiecej zobaczyc to tak ok 18zl. bylo.


Doli kisiel w majtkach:-D:-D

Wstawie fotki:ninja2:
 
reklama
Ja dzisiaj z Wami nie wyrabiam :-D. Produkujecie wpisy w błyskawicznym tempie. A ja jakaś senna jestem. Siedze u mamy, a właściwie leze. Ostatki takiego leniuchowania. I kurcze coraz częściej schizy mam. W nocy bolał mnie brzuch, już się bałam, że to skurcze a to 2 mi się chciało jak zrobiłam przeszło. Potem cos pociekło już się wystraszyłam ze to wody, ale raczej nie bo był to jednorazowy incydent. Normalnie jak tak będzie to zwariuje zanim urodze :p
 
Kuklaki, w Hiszpanii tantum rosa nazywa się rosalgin. może u was też pod inną nazwą sprzedają. możesz sobie na stronie producenta sprawdzić.

Doli, jak ja bym miała traumatyczny pierwszy poród, to też bym się starała o cc bo bym umarła ze stresu, więc wcale ci się nie dziwię.

jejciu ja też nienawidzę grzebać sobie w waginie, ani jak ktoś mi tam grzebie, no chyba że T :) przed pierwszym porodem nie miałam rozwarcia, więc co chwila ktoś przyłaził i mi wsadzał łapy, a mi się aż słabo robiło. bllleeeeee :baffled:
 
Doli znam ten bol, mam tak od tygodnia. Do tego bol krzyża i klucie w malej takie że ala.
O Tabasia tez tak miała i urodziła !:D
 
reklama
Do góry