reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Serio, ja się cieszę na to nic nie boje

Ta cała panika jest przed sn, ze jak wcześniej to nie zdążą zrobić itp. Dla mnie poród sn pozostawił taka traumę, że sobie nie wyobrażasz... Drugiego dziecka miało w ogóle nie być.. A przed robieniem dzidziola ja wiedziałam że tylko cc i innej opcji nie ma, to samo mój mąż który rodził ze mną
 
Ja mam pozytywne nastawienie dzięki szpitalowi w którym rodze. Na pewno bym nie poszła rodzic do szpitala gdzie mecza kobiety po 20h sn..
 
reklama
Ja wagi na plus, przynajmniej w tamtym tyg mialam tylko 6kg od poczatku, no ale to kwestia diety cukrzycowej, gdyby nie to pewnie bym miala wiecej. Z jednej strony dobrze a zdrugiej to moje zebra na wierzchu mnie przerazaja lekko ;-) a jak zaczne zrec po porodzie to dopiero przytyje :-D

j tam tez sprzatam laze i jakos to wplywu nie ma mloda, choc przez ostatnie pare dni to wiecej siedze i leze :) bo juz mi sie nic nie chce :-D ale wczesniej sie troche narobilam i jak widac nic to jak do tej pory nie przyspieszylo :-)
 
Do góry