reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

natasza oszzzz pomyliłam matki hahahahahahahaha

ja byłam tydz temu i matka też zero zainteresowania, na szczeście dobrze, że wie jak ma sie córka jej koleżanki z pracy, ile wazy, jakie duże dziecko urodziła i wszystko
zainteresowanie na pokaz jak zwykle lol
szkoda słów ...
:baffled:

Ja ostatnio pije namiętnie kawę z dużą ilością mleka i z miodem..jak nigdy..
ja bez miodu.
No ale hektolitry.
Już zaczęłam bezkofeinową pić, co by małego nie wykończyć... kiedyś tak nie miałam :/

Niestety u nas w szpitalu nie ma ZZO. Dostałam dolargan który nic nie pomógł. A jak dostałam kroplowke z oxytocyny to po kilku kroplami skurcze co 3 min
jak to nie ma ???!!!!
:szok:
 
reklama
Mila mnie nie przeraża grzebanie kogoś tylko jakoś nid pasuje mi to co tam jest :D żywe miecho obrzydliwe w dotyku xd najchętniej bym w rękawiczkach aplikowala sobie tabsy :D
 
Pat powiem tak, jak wody polecą to spoko bo to oczywiste, ale ten ból to ha nie wiem czy się zaczyna czy nie i to mnie wpieprza!! :p
 
Doli znam ten bol, mam tak od tygodnia. Do tego bol krzyża i klucie w malej takie że ala.
O Tabasia tez tak miała i urodziła !:D


Czyli co? Rodzicie?


Mila mnie nie przeraża grzebanie kogoś tylko jakoś nid pasuje mi to co tam jest :D żywe miecho obrzydliwe w dotyku xd najchętniej bym w rękawiczkach aplikowala sobie tabsy :D

A jak kawal miesa m do buzi bierzesz to ci nie przeszkadza.:dry:
 
Doli, ja akurat wczoraj się pytałam gina o ciągły ból miesiączkowy w podbrzuszu. Powiedział, że kobieta może go odczuwać jako ciągły, ale to nie znaczy, że w środku nie ma skurczów przecierających drogę ;). Także wynika z tego, że to normalne :).
 
reklama
Do góry