reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No, pogoda za oknem beznadziejna...

Ufarbowałam włosy, ale tak ledwo ledwo...Ciągle mi było słabo, duszno i gorąco za razem. Jak mi się pojawiły zawroty głowy i mroczki przed oczami, to się nieźle przestraszyłam :szok:. Na razie leżę i jest całkiem nieźle, ale mieszkanie aż woła o posprzątanie...Nie wiem, kiedy ja to zrobię :(
 
reklama
Doli ja też już żadnego usg nie mam (ostatnie miałam dokładnie miesiąc temu). Teraz 1 na tydz wizyta u położnej i tak do porodu. Tak naprawdę ostatnią wizytę mam w pon ale jak nic się nie ruszy to zaraz po świętach mam się do szpitala stawić.

Babydust ja też mam lenia ... i zakwasy... (wczoraj przez 40 min po schodach chodziłam a po tylu miesiącach leżakowania to się nie dziwię ze moje mięśnie strajkują hhe)

Sataga to zdrzemnij się. Czasami 15 min wystarczy żeby poczuć się lepiej.

Myla rezygnujesz z porodu? heh Doli tak panikuje że urodzi i za siebie i za Ciebie :-D

U mnie 1 C na plusie. Snieg ciągle leży choć powoli się topi. Słoneczka brak. Ślisko jak cholera więc znowu z domu nie wychodzę.
 
reklama
Do góry