reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
muminek... no ja odkad jezdze na KTG to mam ze soba torby, na wypadek gdybym musiala zostac...:tak:

Dziewczyny czy wy tez macie dusznosci?
 
wasi panowie to przynajmniej pojawiają się w domu, mojego ciągle nie ma- nie dość że w tym mieście prawie nie mam znajomych, to jeszcze zlapalam męża spolecznika który oprócz normalnej pracy, dodatkowo pracuje spolecznie:( w rezultacie całe 9 miesięcy siedziałam sama w domu, a ostatnie 3 to już całkiem sama jak palec, bo n leżałam i nie mogłam wychodzić z domu:( grr dobre czasy się kończą, powiedziałam juz temu gadowi ze na swoje zabawy ma czas do urodzenia księżniczki. potem ma zapomnieć o wszystkich durnych pomysłach na które sam wpada albo ktoś mu podrzuca:/

Ja wiem co czujesz, bo z moim mam podobnie. Zwłaszcza ostatnie czasy, jak teraz potrzebuję go bardziej, ale on oczywiście jest nie zastąpionym pracownikiem roku i wszystko robić musi, a kasiory ni ch....a z tego nie ma. Ale jak sugeruję mu zmiane pracy to twierdzi, że on ma satysfakcje z tej pracy :-[ :-[ :-[ :-[ ale też już zagroziłam, że ja się na to nie zgadzam, że po porodzie nie będę siedziała sama z dzieckiem/dziećmi 24/h i wyprowadze sie do mamy jak tak będzie i albo z szefem gada i zmieni warunki, albo niech zmienia prace.:-[ :-[ :-\ :-\ :-\
 
Doli nerwy, stres, lek mam juz od dawna...dzis mam dusznosci, ciezko mi sie oddycha, mam otwarte okno caly dzien i dalej mi duszno i jakos mi slabo. No ale mam nadzieje do jutra wytrzymam... kazdy dzien na wage zlota...
1zIggET8dLQXapoHBAA7
cisnienie mam 100/70 czyli dla mnie troche za niskie
 
jak za duzo zjem to mam dusznosci , wlasnie o jedego banan za duzo i ledwo leze:-D, mi za to ciagle goraco.

ja tam w swieta moge rodzic aby jakas normalna kadra lekarska byla na dyżurze. Przynajmniej wiem ze studentów nie bedzie na praktykach ;) M wysle z mlodym do tesciow na wyzere i mam wszystko z głowy ;)
 
Olusia może to kwestia pogody?? Jakaś zmiana? Mnie od rana blizna boli, a teraz stopy mam ciężkie jak z ołowiu, czuję że są spuchnięte ale nic nie widać

Marela dzień banana masz??? :D mi też gorąco, pocę się jak chłop na budowli...
 
reklama
Marela ja z natury jestem zmarzluchem, ja kocham cieplo, upaly, moglabym miec caly rok...:tak:

Myla to wez swojego w obroty! ;-)
 
Do góry