reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witam :-)

Nadzieja - gratuluje :-) superrrr

Ja walczę jeszcze z renowacja :-(, wszystko jakoś sie przeciąga ... . Mała od poniedziałku do przedszkola , wiec bedzie troche lżej :-) . Mam tylko nadzieje ze mi szybko choroby do domu nie przywlecze ....

A ja w niedziele 34 bede miec :-) i wcale mi to nie przeszkadza..., nie mam z tym żadnego problemu. Moze jak 40 dobije to wtedy bedzie inaczej hehe :-)

Miłego wieczorku :-)
 
reklama
Marela nosz kurka nie moge :( blokada psychiczna jest silniejsza :/

Lei ja 3 torciki w weekend wciagne bo mam imprezy urodzinowe :))

Jejjj Dygotka dla mnie to srodek nocy :( o 7 ledwo sie zwlekam z wyra a pozniej wszystko w biegu...

Nadzieja zdrowka dla dziecka przedszkolnego ;) no i super ze po wizycie wszystko dobrze :)

Aylin i ja do oddzial geriatrii sie zalapuje :))

Olusia nocke mialam koszmarna :( do poludnia bylo cudownie. Mialam super humor,pelno energii,latalam jak z piorem. A po poludniu czar prysl :( i na wieczor coraz gorzej. I ciagle ta gorycz w ustach. Ale Tobie to strasznie wspolczuje :( przy blizniakach ponic wszystko dwa razy intensywniejsze. Jeszcze troszke i bedzie lepiej ;)
 
Pat - bylam w 3 aptekach i 4 spozywczech. Z miodem, werbeną są a z imbirem nie ma.
Dziewczyny dokucza mi mega pragnienie. Caly dzień pije i nawodnic się nie mogę. Masakra jakaś.
 
Pat - dziekuje za propozycję, jak jutro nie upoluje to każe męzowi na delegacji kupic :) jedzie na wybrzeże więc tam moze dopadnie. A jutro koło pracy poszukam jeszcze.... Liczac naiwnie ze na mdlości pomoze
 
Czesc panienki ja dopiero teraz pisze, zeszlo mi n czytaniu dzisiejszych postow bo w pracy bylam do 8 wiec sie nazbieralo.

Ja mieszkam w grecji, przez to u mnie godzina do przodu :-)

Na koniec lipca skonczylam 31 lat a to dopiero pierwsza ciaza, widze ze wiekszosc z was juz jest mamusiami.

Moze pochwalcie sie ktore nie mieszkaja w polsce?!:-)

Dzisiaj troche mnie prad kopnal mam nadzieje ze nie zaszkodzi dzidzi?
 
Kuklali zazdroszcze tobie ciepelka ;-) tez bym chciala miec caly rok cieplo ;-)

Tabasia to chociaz dobrzr ze do poludnia masz spokoj i w miare dobrze sie czujesz.. ja niestety 24h wymiotuje i strasznie mnie mdli.. ;-( juz nie wiem co mam robic, nie daje rady, leki nie pomagaja sle w sumie jsk maja pomoc skoro nie wchlania mi sie to bo latam do wc..

Dzwonilam do gina swojego ale nie odbieral.. :-(
 
reklama
To ze caly rok cieplo to nie prawda, zima zimno, tyle ze sniegu nie ma, w Atenach bo tu mieszkam, w innych czesciach jest snieg. W atenach ja popruszy raz w zimie to jest dobrze, ale od razu topnieje. A ten upal latem to nie do wytrzymania, spac nie mozna z tego garaca wiec nie ma co zazdroscic:no:
 
Do góry