reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej kobitki, padam na pysk wstaje już kolejny dzień o 4.30 i w pracy mam zapierdziel na max byle do piątku.

Współczuje mdłości oby wam szybko przeszły.

Myla spóźnione ale szczere wszystkiego naj :) i Ty wcale nie stara bez przesady. ja jak urodzę maluszka to będę miała już 32 :crazy: a dopiero co 18 organizowałam:szok:

hmm no to ja to dopiero star dupa jestem :p

wiecie ze ksiezna Kate tez jest kwietniowka :-D
ciekawa jestem ktora urodzi razem z 4 nastepca tronu Wielkiej Brytanii :-D

hmmm a podali ze ona ma termin na kwiecien? specjalnie szukałam nawet i nigdzie info nie ma. Od marca pewnie i tak spekulacje będą. Najbardziej mnie rozsmieszyło zdanie ze rzecznik nie podał płci dziecka. Kurna jasnowidzem chyba powinic byc :)


A poza tym dzień dobry :)
 
Hej kobietki

Ja na szczęście nie miewam żadnych spotkań z wc ale mdli mnie dosyć często i mocno. Najgorzej jest ok 17 wtedy najchętniej bym oddała te mdłości komuś innemu. Z synem wcale nie miałam żadnych problemów, mdłości i innych cudów.Tą ciążę przechodzę dużo gorzej.

A Księżna Kate to czasem na luty/marzec nie ma terminu? . W sumie wczoraj jak słuchałam wiadomości to stwierdzili , że jest w ciąży coś w okolicach 8-12 tydzień:D Muszą to dokładnie potwierdzić:p Normalnie uwielbiam takie wiadomości.
 
Lei, aupair za 240€ to podejrzana sprawa... Sama byłam aupair w 2005 i dostawałem 350€ w Monachium co i tak nie starczyło na zycie (trzeba opłacić kurs niemieckiego i transport) zostawało mi 50€ na "wydatki" przy dobrych wiatrach. Wiec sorry, 240€ to jakas niepoważna propozycja chyba ze wyboplacacie szkole i transport ...

Ja mam dola, sporo złych wieści głownie finansowych, w pon kontrola u lekarza "ZUS"owskiego, bedzie przesrane

A propos księżnej to moj maz urodził sie tydzien po Williamie, ja urodziłam tydzien przed Jerzym a teraz wynika ze znow bedziemy w jednym czasie rodzic :p
 
nadzieja suuuper :-))

Iza ohoh jaka Ty królewska ;-)

ja już myślałam, że mogę wszystko ( jeść ) więc zjadłam pół czekolady i skutki mam do tej pory, jestem tak napchana, że aż mnie mdli :/ teraz jem obiad i to będzie chyba na tyle w dniu dzisiejszym.. eh :/
 
mi na mdlosci popoludniowe pomaga dziubanie swiezego slonecznika ciagle cos w buzi musze miec aby nie mulilo :) no i glod najgorszy wrog nie tylko cukrzycy
To mąż musi być zadowolony:-D Przepraszam powstrzymać się nie mogłam :zawstydzona/y:
Hej kobitki, padam na pysk wstaje już kolejny dzień o 4.30 i w pracy mam zapierdziel na max byle do piątku.

Współczuje mdłości oby wam szybko przeszły.

Myla spóźnione ale szczere wszystkiego naj :) i Ty wcale nie stara bez przesady. ja jak urodzę maluszka to będę miała już 32 :crazy: a dopiero co 18 organizowałam:szok:
Ja też krótko po 18 jestem!!!:-) Jeny jak fajnie ze jest ktoś starszy niż ja :-D;-)

wiecie ze ksiezna Kate tez jest kwietniowka :-D
ciekawa jestem ktora urodzi razem z 4 nastepca tronu Wielkiej Brytanii :-D
Patrząc na moje ostatnie szczescie do wyborów to ja :tak:

A mnie dziś mdli strasznie!!!!:-) W końcu!!!:tak: Wnet się rano pozygałam Hurrra :rofl2:
 
reklama
Do góry