reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Kuklaki to serducho bedzie na pewno :) a skad nadajesz? U mnie dopiero po 21 ;)

Olusia mega wspolczuje!!!! Ja jeszcze nie wymiotowalam ale juz blisko jest. Mam normalnie taka blokade psychiczna do wymiotow ze powstrzymuje jak moge.
 
reklama
Tabasia ja sie staram ale nie umiem..samo mi sie dzwiga i musze leciec.. do kuchni to nawet nie wchodze bo nie dam rady.. jak tak dalej bedzie to chyba jakies kroplowki bo nie dam rady. Co wypije to zwracsm, jesc nie daje rady dlatego spadlam z wagi a boje sie o kropki moje.. ech..:-( ja mam po 22 a ty po 21? ;-)
 
Olusia z dwiema kropeczkami to dopiero musza byc mdlosci :( trzymaj sie dzielnie. Damy rade wyjscia ni mo :)) ja na wyspach.
 
Na wyspach a gdzie to mieszkasz? ;-) .. a mdlosci mam po wyjsciu ze szpitala.. czyli od 2 tyg ale od ok tyg mam takie staszne... :-( pocieszam sie myslac ze juz nie dlugo pewnie mi sie skończą... oby!!
 
Aaa ;-) no to fajnie tam masz.. ja chce sie przeniesc w cieplejszy klimat.. ;-) a mdlosci no oby jak najszybciej minely! ;-)
 
Olusia wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ;) jeszcze pare lat i wybywamy w cieplejsze kraje bo ta pogoda mi wybitnie nie sluzy. Ale jeszcze dwojke dzieci musze urodzic :D
 
reklama
Do góry