reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Olusia, spokojnie, kropeczki wyciagną z ciebie co im będzie potrzebne ;)
Mam z lutówek koleżankę która przerzygała calutką ciążę...przy porodzie rzygnęła po raz ostatni...to dopiero jest jazda...żaden lekarz nic nie poradził..taki jej urok i tyle. Lądowała w szpitalu z krwią w wymiotach...ale....dziewucha urodzona zdrowa jak rybka :-)
 
reklama
Kerna skoro tak mowisz to na pewno tak bylo ;-).. niezle cala ciaze wymiotowala to musiala byc niezle wypompowana..ale najwazniejsze ze zdrowa coreczka...;-)
 
o matko cala ciaze :( ja tu licze ze do 13tc mi przejdzie bo na razie to dzien bez zaliczenia kibelka to dzien stracony
  • no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif

:no: z corka mnie trzymalo do 16tc z synem do 14tc teraz licze na taryfe ulgowa

mi na mdlosci popoludniowe pomaga dziubanie swiezego slonecznika ciagle cos w buzi musze miec aby nie mulilo :) no i glod najgorszy wrog nie tylko cukrzycy
 
hej dziewczyny

wczoraj poszalałam i poimprezowałam w domowym zaciszu - mieliśmy gości ;-) powiedzielismy im o ciąży, byli mocno zaskoczeni.. ;-)

Myla cholera wie czy rośnie, bo to jedno ejdyne badanie i tyle. dzięki za ochrzan przydaje się ;-) swoja kandydature masz u mnie popartą :-D\


Szaj tłumacz mi a ja Tobie :D teraz tylko jutrzejszy dzień i muszę zobaczyć pikawkę :D

kerna zdrówka ja też zlapałam w p-kolu katary i coś z gardłem :baffled: torcik bombowy mniam mniam

Tabasia o współczuje :(

Kuklaki to w sam raz na usg :-)
 
Tabasia - nie hamuj sie. Ja kilka razy mialam bliskie spotkanie z wc i po tym pocczulam sie jak nowo narodzona. Dwa dni było mi dobrze. Wczoraj az sie modlilam zeby mnie pogonilo a to na zlosc nie chcialo;/ M nawet żartował ze mi paluchy wsadzi do buzi.

Doliores - ja do tej sody - Ty to pijesz na raty , czy za jednym zamachem? bo chyba jednak spróbuje , normalnie wstyd z domu wyjsc , wszedzie mi sie odbija ;/

babydust- a mi własnie słonecznik nasila mdłości ;)
 
Mi tez slonecznik nasila mdlosci.

Ja tez z rana pawika zaliczyłam ale mam momenty, ze jem normalnie bo juz 1kg przytyłam.

Torcika bym zjadła!

Wlasnie jedziemy teściowej powiedzieć. Tzn mieszkamy dwie bramy obok ale wracamy ze śniadania, urzędu i banku. Ale będzie miała szok z rana ;)

Ja tez zazwyczaj sie powstrzymywal ale teraz to specjalnie sobie mydle o czymś obrzydliwym i lecę bo ulga jest niesamowita!

Mieszkalam pare mcy w Irlandii w Galway, wspaniale to wspominam mimo, ze byłam au pair i tyralam za grosze przy trójce dzieci i dwójce rodziców...;)

ogolnie od to mnie kusi zeby wziąć au pair...w De kieszonkowe to 260€ miesięcznie!! Tylko musielibyśmy miec dodatkowy pokój dla niej. Ktoś miał/ma/planuje?
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki, padam na pysk wstaje już kolejny dzień o 4.30 i w pracy mam zapierdziel na max byle do piątku.

Współczuje mdłości oby wam szybko przeszły.

Myla spóźnione ale szczere wszystkiego naj :) i Ty wcale nie stara bez przesady. ja jak urodzę maluszka to będę miała już 32 :crazy: a dopiero co 18 organizowałam:szok:
 
reklama
nie zazdroszcze wam tych mdlosci i spotkan z WC, ja zarowno teraz jak i w pierwszej ciazy nie wymiotowalam, ale obecnie mam taki wzdecia jak bym byla w 5 mcu cizy :)
glowa mnie boli, spac mi sie chce, dziecko przedszkolne juz chore :( a ja na 14 do pracy, na dodatke maz dojedzie w piatek, jakos musimy przezyc kolejne 3 dni, chyba musze zaczac rozgladac sie za opiekunka na czas choroby corki.
 
Do góry