reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

JOanna no po prostu SZOK
MEGA gratulacje za szybka akcje no i strasznie ci fajnie ze nie popekalas ani nie bylas nacieta to szybko wrocisz do formy :)
a gdzie rodzilas ? w Kartuzach ? czy w Gd ?
Malz wraca do domu ?

jak tu isc spac jak na drugi dzien takie newsy co ? :-D
 
reklama
Jak widać po ostatnich dniach !:o ja mam tylko przepowiadacze :D dzisiaj w nocy to tak malo fajnie było ale przeszło jak ma mnie tak męczyć jeszcze kilka tygodni to dziękuje :D
 
Margo hahahahhahahahaha nooooooooo dlatego leże grzecznie :-D:-D
Pat ale Anemonne sobie chciała przyspieszać ;D a ja mówię o takich zacvzynających się bez wspomagaczy :-D
 
Karinka to prawda. W Gdyni spędziłam prawie 9 lat i jak kiedyś wrócę do Polski to na pewno tam :)

A Joanna pod avatarkiem miała wpisane Żukowo więc po sąsiedzku :)
 
reklama
KArina Joanna jest z ZUkowa a czesto tamtedy jezdze na wakacje na kaszuby stad wiem co i jak :)
ja z pomorskiego jestem :) moj maz z Gdyni pochodzi i to co Margo pisala to znam doskonale bo tez Gdynie bardzo lubie zwlaszcza lazic po Swietojanskiej - to taka glowna ulica tam :)

no drugie tez sie przeterminowuja :) ja syna urodzilam 6 dni po terminie :/ czyli jak trzecie nie bedzie sie tak spieszyc to dopiero 10 kwietania urodze :/ a wtedy mloda dobije do 4,5 kilo pewnie
 
Do góry