reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

ale na razie nie wykorzystuje :D
bo podejrzewam ze sie namecze z tymi skurczami i tak nic z tego nie wyjdzie bo dziec nie gotowy ;)
 
reklama
Żukowo to koło mojego Taty - on w Chwaszczynie rezyduje lol To ziomalki jestescie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1426841573.859425.jpg
[emoji23][emoji23][emoji23]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1426841573.859425.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1426841573.859425.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 46
Natasza a kto Ci straszył z karmieniem? Nie przejmuj sie zbytnio. Ja mloda jeszcze na porodówce przystawilam.

Myla Miss Porodówki! Tez tak chce! Ja dzis pazury obcięłam i chyba jednak pomaluje, najwyżej mnie zjebią :-D mam jeszcze w planach pedicure jak sama sięgnę a jak nie to musze dryndnac oo kosmetyczkę..

Chyba musze syrop z cebuli zrobic :wściekła/y::no:
 
Wchodzę co chwilkę z nadzieją że zobaczę jakieś zdjęcia maluszków a tu nic :(

Brzuch mam jakiś twardy :/ Wściekła jestem na mojego M. ale to normalne. Dzwonie kiedyś do niego ze szpitala że mi ciśnienie wzrosło i że dali mi tabletke na uspokojenie że sie boje i takie tam a mój M na to : " A wiesz kotek jak mnie głowa boli, tabletka nie pomogła" Nosz k.urwa myślalam że baranka o ścianę zrobię :/
 
Anulka,
na faceta nic nie poradzisz ;) Trzeba ich akceptować takimi, jakimi są ;P

Ja właśnie zamierzałam się ogarnąć i wziąć prysznic. Wstałam. Domofon dzwoni "dzień dobry wody nie będzie przez godzinę".Aha, dziękuję... :<
 
reklama
Do góry