reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dziendoberek!
Wow! Wczoraj Was nie dałam rady doczytać bo strasznie się rozpisałyście sięstrasznie a wieczorem bb mi się krzaczyło:wściekła/y: a tu dwa kolejne cuda:szok:
Milia, Joanna, moje wielkie gratulacje!
Super, ze tak cudnie się Wam udało!
Dużo zdrowia dla Was i Waszych Pociech!!!
 
Wiecie co smiac mi sie chce bo my tu tak gadu gadu o skurczach,oczyszczaniu sie,czopach i innych cudach i nic sie nie dzieje a laseczki nic nie narzekaja i z zaskoczenia dzieci sie rodza :D

Milia jak sie czujecie??
 
Asia to jednak w miarę sprawnie poszło !;) gratulacje !:*

Natasza musi być fair :p więc muszą być dwa pudła :D
To są dwie różne klasy :D dla mamy po cc pudło za wytrwałość po zabiegu a dla mamy po sn za wytrwałość podczas porodu :D dwie różne dyscypliny :D
 
To ja z Ksawerym tak w ogóle nie spodziewanie. Pisalam na forum ze IDE pod prysznic,ogolic się,umyć i ułożyć włosy bo muszę w razie co wyglądać na porodowce :D pisalamtak dla jaj. Poszlak,wypindrzylam się jak na impreze,potem sex wieczorny i spać... No ale juz nie zasnelam bo pojechalam rodzic :D normalnie byłam miss porodowki haha
 
Dzień dobry kobitki,

No co się dzieje??? Kolejna wyrwała się przed szereg!!! ;-)

Joanna GRATULACJE. :-)

A u mnie dalej nic. Dziś skończony 38 tydz. Zaczynamy 39 i nic. ech... :no::crazy::confused2:
 
Joanna super! Jesteś dzielna i dałaś radę bez męża! Gratulacje i czekamy na zdjęcie!
Ja dziś jadę do planetarium oglądać zaćmienie :-)
 
reklama
Joanna gratulacje!!!

Aylin to jakbys w lublinie urodzila to Cie odwiedze ;) Fajnie ze masz tu znajomych to moze kuedys uda nam sie wypic kawke jak dzieciaki beda szalec;).

A sytuacja lubi sie powtarzac z poprzedniej ciazy mam kolezanke z Rzeszowa i ma rodzine w lbl.takze tez tu bywa;).
 
Ostatnia edycja:
Do góry