reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dobry :)

Joanna gratulacje :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ no to tez szybciutko Tobie poszło ...

Szok co dzien to dziecko ...
Ja tez czuje ze do cc nie dotrwam ...[emoji15][emoji15][emoji15]

Nie ma co myslec o porodzie ide do pracy :p

Miłego dnia :)

Kciuki za wizyty :) [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Ja to nawet nie narzekam, choć jakaś podenerwowana jestem. Ale może temu, że trochę się mi spraw nie pozałatwianych znowu nazbierało, ledwo po szpitalu się ogarnęłam, a tu przez tą chorobę znowu uziemiona i znowu tego się nazbierało, a w obecnej sytuacji wolę być wolna od takich rzeczy.:p
 
No chce pracować do 30.3 , bo 1 mam byc w szpitalu ( cc 2.4) , ale jak widze ze mamuśki z Terminami po mnie juz rodzą to co mam zrobić ? [emoji16][emoji16][emoji16]

Ide do pracy , moze Kubus nie bedzie myślał o wyjściu lol
 
reklama
Joanna gratulacje:) jakby nie bylo 2 miejsce w porodach sn zaliczone :)
2:2

Hihi na pudle cc i sn zostalo po jednym miejscu. Ktora kolejna??????

PS ja odpadam jutro jedziemy na,weekend do znajomych do Lublina
 
Do góry