reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja też tak mam. Tym bardziej, że rodzą dziewczyny bliższe mojego terminu i zaczynam się bać. Reguły nie ma:-D :p. Na dodatek brzuch mnie boli - a raczej żołądek.:-[ :-( choć w pierwszej chwili sie wystraszyłam
 
Natasza, eewel może macie rację, po prostu w moim szpitalu ( i tam gdzie chodzę go gina) takie infekcje traktują dość poważnie- całego sylwestra leżałam bo podejrzewali ze mogę mieć zapalenie, którego w końcu nie miałam:/ może to przez moją niezbyt udana historie ciążowa, ale wolałabym na moja kropkę czekać w domu:)
 
Ale termin już jest ok widzisz Joanna miała na 16 i dzidziuś zdrowy spory i wszystko super :)
Ja tam.bym chciała już( termin z usg na 14) jedyne co mnie przeraża to szybka akcja i organizacja jak się zacznie a później jakoś przeżyje ;) wypluje Adasia i po sprawie :p ;)
 
o kurcze Joanna gratulacje! to powinien być mój pierwszy post dziś, ale nadrabiam wpisy i po kolei odpowiadalam;) ale Ci fajnie, czekamy na fotki Igorka! forumowe ciotki juz gryzą pazury:)
mi się chyba w nocy pojawiają przepowiadajace, już nie bezbolesne - ale nie wiem czy one są prawdziwe czy juz tak się zasugerowałam naszymi mamusiami ze mi się wydaje ze mnie boli; )
 
Właśnie to mnie pociesza, że w razie czego jest już ok;-) co prawda u mnie jeszcze tydzień muszę zaczekać, ale już tak czy siak bez strachu.;-) Ja się cały czas bałam po tej operacji, że się zacznie wszystko wcześniej, ale od niej minęły już 3 tyg. Więc też jest już dobrze.
 
Z drugiej strony tak sobie myślę, że fajne takie szybkie akcje. Zaczynasz rodzić, zbierasz się, bierzesz prysznic, jedziesz do szpitala, tam zanim Cię przyjmą, to Ty już gotowa, wypluwasz - szkoda, że do domu od razu nie puszczają, byłoby ździwko, to tak jakbyś do sklepu pojechała i z dzidzią wróciła ;-) :p :-D
 
reklama
Do góry