reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
A mnie jakiś wkurw.... i dół wyłapał, tylko na chwile opóściłam forum. Ale garnki umyłam, mojej małej w dziupli posprzątałam, znowu miejsce na łóżeczko zrobiłam, pranie ściągnęłam, śmieci posegregowałam i nawet je bym wyniosła, ale kurde mój też musi jakiś obowiązek mieć, dziecko mi sie kompie, a mnie nerwy noszą na mojego P. tak z zasady chyba się pokłóce z nim, w sumie to nic nie zrobił, ale troche mnie ogół wku...Chyba zdrowieje:p
 
Asia przystopuj ;) a z m sie nie kloc szkoda zdrowia :)

Ciekawe jak Milia sie czuje...

Moj brzuchol sie napina :) w kosciach mnie lupie... ide pod cieply pryszniczek :)
 
asia,
u mnie to samo. Wczoraj było apogeum, dzisiaj gryzę się w język, ale i tak mojemu się oberwało ;) Najchętniej oddałabym mu brzuch na jedną dobę. W tym czasie bym wszystko wysprzątała na błysk i porządnie się wyspała :) Nerwy mnie ponoszą.. normalnie huśtawka, jak na początku ciąży :p
 
To ja w weekend bede sie bawic;) jutro zaczynam piec torta;). A caly weekend czeka mnie zabawianie gosci. Do tego dwa dni nic nie moglam zrobuc w domu i troche porzadkow mam przez to:/.

Gratuluje nowo rozpakowanym;)

Jeju podziwiam Was ze chcecie tak szybko rodzic. Ja jeszcze 2 tyg musze wytrzymac;).
Anemone mialysmy ten sam termin przewidywany;).

Dzis bylismy na sesji. Za tydzien fryzjer potem mycie okien i moge rodzic;).
 
Asia86 Ja nic nie sugeruje:eek:

Natasza nie mow ze chcesz zeby nam sie tu wszystkie rozpakowaly w takim szybkim tempie, pomalu, niech te co pozno urodza maja towazystwo:tak:


Asiatipl nie szalej, ale sie poklucisz tak dla zasady czy co;-)


Moja mala zaczela wieczorne szalenstwa, ja rowniez sie nie zgadzam z tym ze mniej sie rusza dzidzia jak ma mniej miejsca, moja jak zacznie napierniczac z wszystkich stron to jest sajgon. Gusia sie chyba odwrocila plecami w tyl i mnie ze szpagatu kopie z prawej strony brzucha i na srodku, albo mi to inaczej wytlumaczcie.
 
Kuklaki jestem mega głodna :) a wy turbo bananowcach hahaha i nutelli, o gofrach nie wspominając :)

Tabasia jeszcze wczoraj jakiś projekty małe rano robiłam ale w biurze nie byłam juz od tygodnia:)
Chyba bardzo bolało:/ ale ta końcowa faza tylko czyli powiedzmy godzina :/ a wcześniej to zwykle skurcze do wytrzymania.

Jaaaa jaki on potrafi być głośny :O

A Milia cos pisała ?
 
Bo właśnie ta końcowa faza jest najgorsza...ale na szczęście parcie nie trwa aż tak długo :)

Nie narazie Milia nic nie pisała :(

A jak się czujesz teraz? Mocno obolala ?
 
reklama
kuklaki no moja zdecydowanie mniej sie rusza niz wczesniej
tylko od czasu do czasu czuje jak stopka (czy co innego :)) sie przesuwa

Anemone ty jestes niezla :) dopiero co urodzilas ale zdazylas wszystko nadrobic na forum i jeszcze poodpisywac :D
ale o swoich przezyciach nie napisalas ani slowa - my tu prosimy o relacje :)
 
Do góry