reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kurcze współczuję Wam tych wszystkich diet i ograniczeń w jedzeniu. :eek: nie wiem czy byłabym tak twarda i wytrzymała... :banghead:

Ja pewnie za chwile zniknę z forum bo mi powieki same opadają. :D ciekawe czy rano będzie nas czekać nowa niespodzianka tak jak dziś ;):D
Teraz to już codzień może taj być ;-)
 
reklama
Magda no to sie przygotowuj na przyjecie dzidzi. Masz juz wszystko?


A Anulka nasza co robi? Jak cisnienie?

Kuklaki nam wszystko łącznie z wózkiem i fotelikiem. Ubranka do szpitala itp. Torba spakowane od soboty w aucie jeździ:D tylko przeżyć cc i cieszyć się maluchem :-)

A może Anulka nam dobre wieści i niespodziankę szykuje? ;):)
 
Muminek mi też ostatnio wychodza bakterie i szczawiany ale lekarz i położna mówią że na tym etapie ciąży to normalne bo nerki bardzo obciążone..więc może niepotrzebnie się tak stresujesz..
 
Muminek mi też ostatnio wychodza bakterie i szczawiany ale lekarz i położna mówią że na tym etapie ciąży to normalne bo nerki bardzo obciążone..więc może niepotrzebnie się tak stresujesz..

mi gin powiedziała że to może być z upławów bo z ostatnich badań też mi wyszło że bakterie i robiłam badania na posiew i wyszły ok. z resztą teraz maluchy chyba najbardziej uciskają więc pewnie też dlatego.
 
Hej,
nie szykuje Wam niespodzianki. hehe. Cieszę się domem. Ciśnienie spoko nawet 148/88. Nie wiem ile musi skoczyć żebym jechała na IP skoro przy 150 do domu mnie puszczają, Może ze 180?

W poniedziałek mam wizytę, zobaczymy. A jak nie to w piątek mam się zgłosić na CC.
 
Muminek wspolczuje...

No wlasnie co z Anulka?!?!?!

Matko z corka odkrzaczyc sie tepa maszynka do golenia to dopiero wyzwanie!!!! Musze jutro kupic nowe.
 
reklama
Do góry