reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Wy tak o tych slodkosciach ze nie wytrzymalam i na obiad mamy nalesniki
nie chcialo mi sie nic innego wymyslac
ale teraz mi za slodko choc cukru w nich ani grama nie ma :/

Asia - w godzinie 0 to ty o tych hemoroidach nie bedziesz myslec ale pozniej niestety uprzykrzaja zycie :(
od parcia mi wychodza giganty i pozniej bola bardziej niz naciete krocze
koniecznie wez ze soba do szpitala czopki i masc z lidokaina np procto glyvenaol - dzieki temu bolu nie bedzie
no i przed porodem staraj sie je zaleczyc jak najlepiej bo pozniej to tylko gorzej bedzie :/
mi po 4 dniach walki ale takiej naprawde mocnej bo i masc i czopki i kora debu w podmywaczu + oczar co kilka godzin jest lepiej - nie idealnie ale przynajmniej nie boli juz tak i siedziec moge
 
reklama
Renatka proszę bardzo :)

GOFRY najlepszy pzepis na gofry !!!!! - Przepis - Smaker.pl

15 min to długo. Ja jak nagrzeje gofrownicę to tak 3-4 minuty i mam gofra.
bardzo dziękuję :)

No właśnie w instrukcji jest, że 3-4 min max, ale są zupełnie surowe po tym czasie.... może jakiś felerny sprzęt kupiłam :( chyba zareklamuję :/

Któraś z Was też pisała o hemoroidach. Jak to się ma do porodu i po porodzie? Ja się ich niestety również nabawiłam i zwalczyć ich nie da rady - nie wiem czy mi to nie utrudni życia jeszcze bardziej w godzinie 0 i jakiś czas po.
mi lekarz przepisał Posterisan , co 12 h jeden czopek.
Ale jakoś nie mam ochoty ich sobie wsadzać :/
Nie boli, jest małe, ale przy porodzie to podobno daje czadu dopiero, więc lepiej wyleczyć do porodu.
Bo po porodzie to już masakryczny kalafior podobno potrafi urosnąć :(

Do mnie dziś dzwonili z przychodni, że mój gin ma urlop gdy będę miała wizytę (13.04), więc mi przesunęli na 3.04. A najlepsze, że babka chciała mnie zapisać na 27.04, ja taki liczę, liczę i mówię NIEEEEE !!!! A ona "dlaczego??" - bo już będę po porodzie !!! :) D :D
hahaha
 
Bo po porodzie to już masakryczny kalafior podobno potrafi urosnąć :(
no wlasnie :/ cos wiem na ten temat :/ ale posterisan nie zawiera lidokainy a naprawde w tym tyg poczulam jaka jest roznica pomiedzy czopkami z lidokaina a bez :/
te bez lidokainy moga byc na pozniej ale przy poczatkowych bolesnych zmianach musi byc cos przeciwbolowego bo oszalec mozna :(
 
Laski przystopujcie bo nie nadrabiam :D

Ja sie zastanawiam czy m dzis nie wykorzystac :p

Kurcze czekam na rady Anemonne. Wiem ze po 2 schody chodzila i chyba ten wiesiolek... ciekawe czy cos jeszcze...

Chyba zahacze tez o apteke dzis i kupie jakies czopki na te dziady hemoroidy.

Ale mloda mi sie rozpycha. Az podskakuje z bolu!!!!
 
Milia mocno kciuki trzymam :)
[emoji173]️[emoji173]️[emoji110][emoji173]️[emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji110]

Olusia słonko moje :) 9 dni do cc ..., nie jest az tak zle jesli wczesniej beda .., chodź każdy dzien na wagę złota .. Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ a jak ktg ?

Ja tez sie zaczynam stresować przed cc ..., nie pamietam zeby było zle .. Ale boje sie ze z szoku nie pamietam ...

Joanna to pomału rzeczy rób .., no chyba ze chcesz juz rodzic i wybierasz aktywne zycie ;)

Renatka super jak wizyty po porodzie proponują :p

Lei jak sie mała czuje ???

Kciuki za wizyty dzisiejsze [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️:)
 
Ale może wiesiołek pomógł i dzięki niemu miała taki szybki poród :D z tego co wczoraj pisała to chyba od tygodnia brala. Ja zaczelam wieczorem wczoraj, może będę miała szybki poród dzięki niemu :D
 
reklama
Do góry