reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
dziś mam mieć cc

o kurczę, trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-)

Doli to może w końcu doceni Twoją pracę w domu. Mój jak teraz gotować musi bo ja siły nie mam no i szoruje łazienkę to już mi nie mówi że ja nic nie robię.

A ja sobie chyba gofry zrobię heh ale najpierw łososia co mi z wczoraj został zjem.
mój jak z nami mieszkał i o coś poprosiłam, to więcej się nadenerwował, nakomentował, niż to wszystko warte... a ile wyklinania było, że to nie takie to srakie, że szklanka za wąska, bo nie umie jej umyć !!! że musimy szersze kupić ! Wszystko mu przeszkadzało, bo było "nie takie" jak on musiał to ogarnąć :/ teraz mi lepiej :)

Margo, poproszę przepis na gofry :)
Ja mam albo ujową gofrownicę albo nie wiem co jest, bo za każdym razem mi spie...przone wychodzą... zapewne wina gofrownicy :/
2 gofry się w niej smażą ok. 15 minut :(

świnie pie...przone !!!
Jak coś się dziecku stanie to będzie ich wina !!! Tylko nikt ani nic Ci tego nieszczęścia nie wynagrodzi :(
Weź na piśmie od ordynatora, że Cię wypisuje, będziesz miała dowód, że to JEGO wina jak coś z dzieckiem będzie nie tak !!!
Zabiła bym tego ordynatora !!! Skur....wiel !!!!!


aaaaaale superrrr !!!
:-)
Gratulacje wielkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jednak :)
Matko obym nie urodziła w najbliższym tygodniu!! Dzis nie spałam prawie w ogole, łzy mi same ciekną, głowa pęka, gardło na pier da...do tego ta goraczka, wzdycham i sie kręcę i majacze. Jejuuu ja chce do szpitala, niech mi cos dadzą :-(

ja muszę wytrzymać w dwupaku do min. 37 tygodnia, czyli jeszcze 3 tygodnie :/ bo inaczej mnie w Piasecznie nie przyjmą albo małego odeślą gdzieś gdzie wcześniaki przyjmują :/

Majka dalej na antybiotyku, z nią już lepiej, choć kaszel brzydki nadal ma, siedzimy w domu cały tydzień... kota już dostaję :/
O 4:25 obudził mnie mega skurcz łydki, myślałam, że zejdę z bólu...
Do tego gardło mnie boli i jakoś grypowo się czuję....

Lei, łączę się w bólu z Tobą :(

Zdrówka !
 
Dziewczyny, doradźcie coś na ból pleców. Od połowy ciąży się męczę i jest coraz gorzej, a mi się już ryczeć chce, bo nie dość, że mała się wiercić prawie nie przestaje, to jeszcze to....

Któraś z Was też pisała o hemoroidach. Jak to się ma do porodu i po porodzie? Ja się ich niestety również nabawiłam i zwalczyć ich nie da rady - nie wiem czy mi to nie utrudni życia jeszcze bardziej w godzinie 0 i jakiś czas po.
 
Doli znam te teksty :) mój zawsze to powtarza jak ma urlop i musi sprzątać :))
Milia spokojnie jesteś pod dobrą opieką :) czekamy z niecietpluwością na wieści :)

Uff udało się doczyrać :p

Niestety jeszcze nie rodzę ale ładna pogoda idę zaraz na spacer może to pomoże ??

Kciuki Doli i Magda za wizytę !!&&

Ja wizytuje jutro i to już ostatni raz :)

Bananowiec..haha :) nie mam w domu już żadnego i nutelli brak ;)
 
reklama
Do góry