reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Anulka może rzeczywiście znajdź nawet telefon do innego szpitala zadzwoń i powiedz co jest grane, jesli Ci powiedzą żebyś przyjeżdżała to zmienisz szpital. Jeśli to niebezpieczne to nie zwlekaj i nie miej skrupułów !!!

Karina boooski ten pokoik!!!!!!!:tak::tak::tak:

U mnie położna tez powiedziała że ten wiesiołek można częściej, że w tym końcowym okresie to trzy razy dziennie po dwie kapsułki, nic złego stac sie nie może bo to głównie omega 3 więc to tak jakbyśmy się makreli albo sledzi najadły. Do środkowo też można ale ona nie wiedziała po co, jak dla mnie to na pewno super nawilży i uelastyczni więc ja sobie jedną na noc od tygodnia aplikuje :)
 
Dziewczynki melduje, ze ledwo żyje. Mloda dalej cierpi i to ma zapalenie uszu, dostała antybiotyk, ryczy przez cały czas, maz rozłożony totalnie, teraz mnie bierze. Nie mam juz siły...

trzymajcie sie!!
 
Dziewczynki melduje, ze ledwo żyje. Mloda dalej cierpi i to ma zapalenie uszu, dostała antybiotyk, ryczy przez cały czas, maz rozłożony totalnie, teraz mnie bierze. Nie mam juz siły...

trzymajcie sie!!

Lei przeczytaj to: Zielony Zagonek » Domowe sposoby na zapalenie uszu

A tu masz witaminę C tylko nie jakieś pierdki w tableteczkach tylko porządna dawkę: Kwas L-askorbinowy 1 kg witaminy C | Akademia Witalności

Robisz z niej leczniczego sprita czyli rozpuszczasz łyżeczkę do herbaty w wodzie dodajesz sporo miodu + imbir i pijecie nawet 5 razy dziennie. Witaminy C nie można przedawkowac najwyżej wysiusiacie. Sprawdzone wielokrotnie
A tu więcej: Witamina C lewoskrętna kwas L-askorbinowy tanio i działa! | Akademia Witalności
 
Ostatnia edycja:
Kuklaki, żeby dziecko mialo jak najlepszą pozycję jak zacznie się poród
O kurde Milia, ale wieści! Ale postaraj się nie stresować, teraz szybko można dokupić co potrzebne :-) ciesz się, że szybciej dziecko zobaczysz!
Mi też wolniej rosną włoski na nogach i mniej przetluszczaja się włosy :-)
Wczoraj miałam frytki bo robiłam tez domowe hamburgery z sosem jak do big maca :-)
A dziś zjem sobie oscypki grillowane z żurawina, korzystam ze mąż nie je obiadu w domu, bo on nie lubi :-(

Vesunna same rarytasy. Mmmmmmmmmm



Kuklaki gratuluje bezstresowej wizyty ;)

Ja tez pochlaniam wszystko na co mam ochotę i normalnie nic nie przytylam w ostatnim tyg. Nadal +16

Kina hehe zelek w nosie!!! Ja niewiem co te dzieciaki za pomysły maja

Mi chyba wiesiołek nie pomoże jak mam pessar....kuzwa nawet sexu nie mogę...ja pierdyle

Ja mam takie zmiany w owlosieniu ze mamduzo włosów na łonie i nogach ale to chyba ze ze względów lenistwowych gole je tylko na wizyty ;)

Milia ja mogę przyjac Twoje skurcze z chęcią! Ja juz nie chce zgagi !!!!

Natasza ja liczylam na tej pejczyk :)

Dzieki:happy:
Kurde a ja jem mniej zeby zgagi nie miec i znowu kg przytylam WTF?
A mi z owlosienia to sie zrobil meszek na brzuchu ale taki cieniutki.


Dziewczynki melduje, ze ledwo żyje. Mloda dalej cierpi i to ma zapalenie uszu, dostała antybiotyk, ryczy przez cały czas, maz rozłożony totalnie, teraz mnie bierze. Nie mam juz siły...

trzymajcie sie!!

Lei zdrowka dla calej rodziny.


Anulka moze twoja mama mu cos powie zeby dzialal. Trzymam kciuki.


Karinka slicznie.
 
Anulka, mam nadzieję, że nacisk Twojej mamy będzie skuteczny... Nawet jeśli nie chcą cc, to powinni Ci już oxytocynę podać, a nie mówić, ze takie ciśnienie jest normalne...

Lei, dużo sił życzę i żebyście wszyscy szybko byli zdrowi, małej po antybiotyku powinno niedługo się poprawić.
 
Dodam cos do Annemo e - Wit c lewoskretna jest genialna. Cala ciaze lecze nią infekcje. Stawia na nogi w dzień. A co do przedawkowania - objawia sie przeczyszczeniem :) mi się nie zdzarzylo
Ale zanim dobralam dawkę mężowi to go 3 razy do wc w trybie pilnym wyslalam :)

I lepiej pic j rozpuszczona w soku owocowym. Flawonoidy powodują lepsze wchłanianie vit c
 
reklama
Do góry