reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kuklaki gratuluje bezstresowej wizyty ;)

Ja tez pochlaniam wszystko na co mam ochotę i normalnie nic nie przytylam w ostatnim tyg. Nadal +16

Kina hehe zelek w nosie!!! Ja niewiem co te dzieciaki za pomysły maja

Mi chyba wiesiołek nie pomoże jak mam pessar....kuzwa nawet sexu nie mogę...ja pierdyle

Ja mam takie zmiany w owlosieniu ze mamduzo włosów na łonie i nogach ale to chyba ze ze względów lenistwowych gole je tylko na wizyty ;)

Milia ja mogę przyjac Twoje skurcze z chęcią! Ja juz nie chce zgagi !!!!

Natasza ja liczylam na tej pejczyk :)
 
reklama
Vesuna ja mam umowę z Panią Joanna Szeląg bardzo miła i profesjonalna mi się wydaje.

Myla ale ładnie takie 2700 :) tak w sam raz:)v Ja tez dziś się przeszłam na spacer bo takie piękne słońce, ale chodzę jakbym miała coś wsadzone za dużego między nogami, bardzo już boli. Ale dałam z siebie więcej i weszłam do domu na 3 piętro po 2 schodki na raz :) zobaczymy czy coś się wydarzy?

Milia wskakuj do wody tylko podobno nie krócej niż 40 min, tak mi mówiła położna że jak krócej to woda może jeszcze nie zadziałać i nie pokazać czy to prawdziwe czy przepowiadające. Nie przejmuj się dodatkami i brakującymi rzeczami wszystko sobie dokupisz jak będzie potrzeba nawet na allegro i Ci kurier pod drzwi dowiezie:)

A wiecie co mi jeszcze położna powiedziała żeby wcale nie robić się na zero bikini:) bo to niepotrzebnie zdziera naskórek i lepiej zostawić taki lekki natural:) hahaha ale sie uśmiałam pytam czy mam specjalnie zapuszczać bo dla mnie 0 to podstawa hahaha ale to się zmienia.

A wracając do tematu zjadłam frytki :D
 
Nie bolą mnie te skurcze. Wzięłam jednak 2 nospy i 2 x mg, bo nie chcę w nocy rodzić, może coś pomoże...
Muszę dopakować torbę, potem ciepla kąpiel i chyba podkład sobie podłożę pod prześcieradło na wypadek tych wód...

Natasza, nie chcę na noc jechać, moja ginka jest od 7,a jak wody nie odejdą, ani nie bedzie bóli, to chyba bez sensu, wolę w domu jeszcze pobyć.
 
Milia najwyżej przytulisz mała wczesniej, teraz juz się nie denerwuj bo to może wzmocnić skurcze ;) będzie ok !:*

Myla Ty to lubisz nas stresowac...właśnie nie wiem czemu oni chcą zdejmować pessar przy samym porodzie...ale co zrobić. Wiesiołek i Tobie mógłby pomóc bo przecież pessar pessarem ale szyjka chyba i tak się skróci przed porodem ? Chyba że nagle stanie się stalowa :D
 
milia jak nie bolą to spokojnie, nospa je wyciszy a Ty oddychaj i czekaj do rana, wiem, że łatwo mi mówić bo sama bym ryczała jak nie wiem, ale co Ci pozostaje zrobić, no nic, dobrze, że ta wizyta dziś była i jutro rano pojedziesz jak coś :**
 
Doli a ten wiesiołek tak często?
Ja słyszałam, że max tabl na dzień...

Milia spokojnie, postaram się trochę wyciszyć, choć wiem ze nie łatwo...

Myla chyba położna stwierdziła, że w terminie to ty już z dzieciątkiem będziesz :)

W pierwszej ciązy gotowałam herbatę z liści malin, też podobno rozmiękcza szyjkę. Urodziłam ostatecznie dni po terminie więc nie wiem ile w tym prawdy, może to dopiero działa jak już się poród zacznie? Bo nie był aż taki tragiczny - 8 godzin skurczów (tylko?).
 
reklama
kurcze ja nic o wiesiołku, aż przeglądne bo nie wiem czy mi żarcie się nie rzuciło na mózg hahaha ;D

KIna 8....? o Bożenko..poezja hahahaha :D ja wole nie wspominać :p :p
 
Do góry