reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

O matko, zaczęło się :szok: :-D
Gratulacje Amisia :-)
Śliczny maluszek i po cichu zazdraszczam, że Ty już po i możesz tulić synusia :-)

Olusia zdrówka dla mamy.
Lei zdrówka dla małej, matczyne serce boli, kiedy widzi cierpienie dziecka i nie może mu pomóc :-(.
Myla oby jutro było lepiej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Babydust u nas wszystko badaja o kazdej porze dnia,krew,mocz :D oprocz glukozy hihihi.

Zdrowka dla maluszkow a Wy mamuski sie czasem nie rozlozcie!!

Ja odpukac sie trzymam :)
 
Ech. Wiedziałam, że jak zobacze dzidziusia to bede chciała poród jak najszybciej, i już chodzą mi myśli, byle do 2.04 a potem już chce rodzić i mieć swoją kruszynkę przy sobie.:p (I nici z ambitnego planu, że chce trzymać sie do min 15)No ale to dzidzia zdecyduje
 
Myla co się działo?

Nic złego. Wstalam rano ,gadalam z koleżanka z Portugalii na skype. Potem pisalam ważne urzędowe pismo,które muszę jutro zawieźć i zeszło mi ze 2 godziny,zrobilam obiad,pranie,posprzatalam,pomylam podłogi, przyszła koleżanka co 2 tyg temu urodziła córeczkę, poszła ok 20, poszlam do sklepu (wczesniej byłam 2 razy) powiesilam wcześniej wyprane firanki...przyszedł Arek,pogadalismy i weszlam tu... Niby nic wielkiego ale padam
 
reklama
Do góry