reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Amisia wielkie gratulacje!! :tak:witamy pierwsze dzieciatko

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow... !!;-)

Anula no dziwne ze lekarz nie reaguje jak masz takie cisnienie....hmmm:wściekła/y:


A ja mam mega dola, stresa, ogarnal mnie paniczny lek, boje sie tego wszystkiego, czy sobie poradze?... do tego mam mame chora i tez sie stresuje jej stanem, ma skierowanie do szpitala wtedy kiedy ja, wiec jestem klebkiem nerwow....:-(
 
reklama
Amisia gratulacje! śliczny maluszek, aż zazdrosc zbiera:) ja czekam na przyszły poniedziałek do lekarza, może mi pozwoli juz chodzić? mam nadzieje:)

Aylin ja teraz chwilowo w Przemyślu, ale ogólnie to okolice Milocinskiej albo Boguchwała:)
 
Anulka dobrze lekarz przyjemny, bedzie dobrze.

Olusia w koncu sie odezwalas bo juz myslalam ze urodzilas i nie masz czasu. Zdrowia dla mamy, cos powaznego?
Bedzie dobrze, dasz sobie rade, nie stresuj sie.
 
Amisia gratuluje!!!!!!
Napisz co i jak jak bedziesz miec chwilke.
Moze maly sie pospieszyl bo tez wiem ze to jutro mialo byc. No ale nasze medium NATASZA przepowiedziala ze dzis sid ktoras rozpakuje :))

Babydust ja moge byc nastepna ale za tydzien. Juz chce miec ten irlandzki 38tc zeby nie jeczeli ze wczesniak ;)

Ale mnie dzis tak podbrzusze naparza tak na calej dl blizny i pachwiny. Do tego wyszlam dzis w pracy po schodach na pierwsze pietro i zero zadyszki. Brzuch nisko bo kopy czuje inaczej no i mokro tam na dole :))


Anulka dobrze ze jestes w szpitalu!!!
 
To dobrze Anulka. A co mowia? Od czego to cisnienie? Zatrucie ciazowe czy inna przyczyna?

Myla hop hoooop. Rodzisz??
 
reklama
Do góry