reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aylin dobre,ta biegunka to prezent od ciebie:-D:-D

Tabasia 100 lat dla synka:happy2:


Gratuluje jeszcze udanych wizyt komu nie pogratulowalam jeszcze, sorry laski ale ostatnie dni cos nie umiem sie skoncentrowac wcale:no:
Czytam a za chwile to juz nie pamietam co czytalam.
 
reklama
Kuklaki ja ba dzień kobiet dostałam to on na dzień mężczyzny :) tylko ja od córki a on ode mnie. Ale żeby nie bylo - nie mam za co się mscic :)
 
Witam dziewczyny!
Nie zdazylam sie rozkrecic na forum a wyladowalam w szpitalu. Malej zachcialo sie juz wychodzic, sytuacja cale szczescie juz opanowana, szczegoly opiszs wam pozniej, jak naciesze sie corkami ;-)
 
Ja melduje ze po wizycie ok szyjka długa zamknięta mały waży 2800 i jest duży jak na ten tydzień do porodu spokojnie będzie ponad 4 kg
gratuluje udanej wizyty :)

ja tez juz po wszystko ok, przytylam niewiele bo tylko kilogram a od poczatku zaledwie 7 kilo :) wyniki idealne tylko na grzybek musze cos wziasc :/ no i ..........................................mala wazy podobno 3600 :szok::szok: Pani doktor kazala zaczac wyganiac dziecia z brzucha bo po usg widac ze ciaza juz dojrzala (bo jakies farfocle plywaja w plynie owodniowym)
tak mnie dobila ta waga (bo syn na tym etapie prognozowany byl na 3500 ) ze najnormalniej w swiecie sie poryczalam w samochodzie zamiast sie cieszyc ze wszystko jest ok ://// ale jak mam urodzic tydzien po terminie jak syna to pewnie dobije do 4500 :( :( :( :( :( a tego juz nie chce doswiadczyc :( nie chcialam brac znieczulenia podczas porodu bo to czasami wydluza caly proces ale chyba najblizszy tydzien spedze na zalatwianiu procedury zwiazanej ze znieczuleniem :(
i pierdziele chyba ta kase ktora mialabym dostac za urodznei po 1 kwietnia i zaczne dzidzie wywalac z brzucha - ten oeparol , sutki i liscie malin pojda w ruch :( :(
choc kurcze jakos mi trudno uwierzyc ze AZ tyle przybrala na wadze w ciagu 9 tyg :( sprawdzilam z usg mojego syna robione z 37t0d czyli 3 dni pozniej to wszystkie wymiary mial wieksze tylko obwod brzuszka mniejszy - czyli co pulpet mi sie szykuje czy co ?
 
Babydust to wyganiaj jak co, ale moze byc blad w pomiarach wiec sie nie stresuj, nigdy nic nie wiadomo:tak: I nie becz, grunt ze wszystko ok.
 
Babydust jaki oeparol?:o
Kochana wyganiaj z mężem ;) to dobry czas na zbliżenie się :p moja koleżanka robiła wszystko aż w końcu stwierdziła że wyprobuje faceta i po 3h urodziła :p
Ważne ze cora zdrowa :)
 
reklama
Do góry