reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja gotuje min na dwa dni drugie danie a zupe tez dwa trzy. Kalkuluje tak ze jak dzis zupe to jutro drugie bo dwa na raz to ciezko.

To widocznie nie pamietam:/ ale pozniej sprawdze ;)
 
Kurde nie pamietam ale beta kosztuje cos jak test. Pamietam jak placilam to zdziwilam sie ze tak tanio.
to gdzie ty robilas ? moja beta 48 zl a testy kupowalam na allegro razem z testami owu za 1zl za szt :-Da pepino w auchanie cos kolo 4-5 zl kosztowal


no dobra malz przybyl zbieramy sie na wizyte :)
 
Ja czasem tez tak ale często oni sobie wymyśla na drugi dzienco innego i potem nikt nie chce ruszyć tego co zalega ;)

Wygladam mniej więcej tak...to światełko to ja :D
 

Załączniki

  • 1426001323773.jpg
    1426001323773.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Myla, prawie jak górnik w kopalni :-D

u mnie beta była ok. 25 zł

Babydust, czekamy na wieści po wizycie :-)

Ja dziś na obiad zaplanowałam makaron z pesto, nie będę się przemęczać :-)
 
Do góry