reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

maz ma mne w dupie i sie nie odzywa wiec odpada :/

a paszcza :DDD bo napisalam na staraczkach cos takiego ze moja corka ma waska paszcze i jej zeby stałe sie nie mieszcza i rosna krzywo przez to ;) i jedna sie mega oburzyla bo jak ja smialam powiedziec na buzke mojego dziecka takie okropne slowo jak paszcza :-D:-D
no to grzecznie wyjasnilam ze owszem o niemowlaku pewnie bym nie powiedziala ale jak dziecko ma prawie 10 lat to innego slownictwa sie juz uzywa w rozmowie ;)
 
reklama
Dygotka, Babydust, gratuluję zdrowych dzieci! ;o)

Doskonale rozumiem Cię Babydust! Ja też mam takiego stracha, że doczekać się ostatniego usg nie mogę:baffled:, a nawet nie znam jego terminu bo wizyta u ginki 17.03 a ona dopiero skierowanie da...

Ja też liczę na "pomoc" męża. W pierwszej ciąży strasznie się bał, że uszkodzi mnie albo dzidzię, ale w 40tc6d się poryczałam z bezsilności i chyba zrozumiał. Wieczorem było przytulanko a w nocy już się zaczęło.

Teraz będę chwytała się wszystkiego jeśli przyjdzie mi rodzić sn.
Też jestem ciekawa co to ten oeparol!
 
oeparol to olej z wiesiolka ktory powoduje silne nawilzenie pochwy co pomaga przy porodzie i pozwala nie peknac a do tego przyczynia sie do skurczow macicy - podobno
bralam go podczas staran na lepszy sluz ale po owu trzeba bylo go odstawic wlasnie z porodu tego ze powoduje skurcze
 
EJ ale się zorlam!!!! Zalalam się! Tylko co to było??? Wyszlam z wanny, polezalam. Wstalam teraz i mi cos wodnistego poleciło...ale jak AZ mam spodnie mokre...
SA 2 opcje albo mi się jims cudem malała woda w trakcie leżenia w wannie i wlasnie mnie opuściła albo to wody:eek::eek::eek::eek:
 
Myla no raczej wody pokapaly, bo skąd jakiś śluz nie wiem tej ilości napewno, a wątpię żeby Twoja picza umiała zasysac wodę........

Obserwuj
 
gratuluje udanej wizyty :)

ja tez juz po wszystko ok, przytylam niewiele bo tylko kilogram a od poczatku zaledwie 7 kilo :) wyniki idealne tylko na grzybek musze cos wziasc :/ no i ..........................................mala wazy podobno 3600 :szok::szok: Pani doktor kazala zaczac wyganiac dziecia z brzucha bo po usg widac ze ciaza juz dojrzala (bo jakies farfocle plywaja w plynie owodniowym)
tak mnie dobila ta waga (bo syn na tym etapie prognozowany byl na 3500 ) ze najnormalniej w swiecie sie poryczalam w samochodzie zamiast sie cieszyc ze wszystko jest ok ://// ale jak mam urodzic tydzien po terminie jak syna to pewnie dobije do 4500 :( :( :( :( :( a tego juz nie chce doswiadczyc :( nie chcialam brac znieczulenia podczas porodu bo to czasami wydluza caly proces ale chyba najblizszy tydzien spedze na zalatwianiu procedury zwiazanej ze znieczuleniem :(
i pierdziele chyba ta kase ktora mialabym dostac za urodznei po 1 kwietnia i zaczne dzidzie wywalac z brzucha - ten oeparol , sutki i liscie malin pojda w ruch :( :(
choc kurcze jakos mi trudno uwierzyc ze AZ tyle przybrala na wadze w ciagu 9 tyg :( sprawdzilam z usg mojego syna robione z 37t0d czyli 3 dni pozniej to wszystkie wymiary mial wieksze tylko obwod brzuszka mniejszy - czyli co pulpet mi sie szykuje czy co ?

Babydust Ty mnie prosze nie strasz :szok: Moja 11 dni temu miała 2700.
A może to błąd pomiaru?
 
Myla mi wczoraj lekarka mówiła że jak poleci malo wód a później przestanie lecieć to mimo wszystko mam jechać na IP bo często jest tak że dziecko zatyka główka i nie lecą. Może lepiej pojedz na IP :)
 
reklama
Margo ja cie nie strasze ja sie sama BOJE :( :( :(
no Pani ze smiechem pozniej powiedziala ze to moze byc blad pomiaru ale wiesz jedno wielkie dziecie juz urodzilam a ponoc kazde kolejne moze byc coraz wieksze :baffled:
 
Do góry