reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Anulka to tak jak ja, tyle ze ja zadziej sie maluje a dres albo getry ciazowe to moj stroj od 4 miesiecy:-D
 
reklama
Anulka to tak jak ja, tyle ze ja zadziej sie maluje a dres albo getry ciazowe to moj stroj od 4 miesiecy:-D

Ja się maluje codziennie, no chyba że naprawdę wiem, że z domu nie wyjde. A to raczej rzadko bywa. Zresztą jak się rano nie umyje, nie ubiore i nie pomaluje to taka nie do życia jestem. To taki mój rytuał
 
Ale jestem zmęczona. Moje chore dziecko ganiało od godziny 6 do 21. Przed chwilą padł. Miałam nadzieje, że jak przeziębiony to może chociaż spać szybciej pójdzie albo jakaś krótka drzemka ale gdzie tam... Mam nadzieję, że jutro pośpi chociaż do 8.

Szaj powodzenia :)
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt. Dobrze, że wszystko ok.

Moja młoda przestaje się już chyba mieścić u mnie w brzuchu. Czasem mam wrażenie, że zaraz pęknę... a jeszcze jak młoda złapie jakąś fazę to już całkiem,
 
Ja tez raczej się maluje ale łaże w łachach cay dzień i bez stanika :/
Milia który masz tydzień? Dziś u lekarza babka mówiła ze miała w 32 tyg USG i ważyło jej dziecko 2kg! Ja pierdu.
Ja się modłę zeby mala za duża nie była. Cypi mia 4180 i wystarczy
 
Milia dobrze ze to "tylko" polip :)

Moja w 32tc miala ponad 2100g ale ginka mowi ze duza nie bedzie. Obstawiamy ze mniej niz 3 kg ;)

A Wy nie wiecie jak ja Wam zazdroszcze tego leniuchowania!!!!
Moj dzien zaczyna sie o 6:30 a konczy o 23... i tak od poniedzialku do piatku. Rano wyszykowac siebie i Mlodego,w pracy 9h na obrotach,jak wracam to jest juz 18-sta czyli kapanie i usypianie a do ksiazek siadam 20,21 :/ Jak przychodzi weekend to z pizamy nie wychodze... nie mam czasu myslec o mojej szyjce,twardniejacym brzuchu czy innych dolegliwosciach. Nie mam czasu na dr google i czytanie ksiazek :( dobrze ze m duzo pomaga i zawsze zakupy zrobi i ugotuje. Co drugi wieczor staramy sie cos obejrzec...i tak leci.... ale ogolnie niewyrobka,zycie pod presja,w biegu... nie moge juz sie doczekac macierzynskiego i skonczenia tej szkoly,wtedy juz bedzie luz. Taka mam przynajmniej nadzieje ;)
 
Sataga, ja też mam od jakiegoś czasu takie wrażenie, ze brzuch mi rozsadzi...

Myla, 31tc 4d. Na bank będzie duża, moja mama pierwsze dziecko urodziła 4300 a drugie (mnie) 3600.

Tabasia, zasługujesz na odpoczynek...

Ja jak nie wychodzę, to też sie nie maluję, ale codziennie rano prysznic i wskakuję w dres albo legginsy :tak:
 
Milia a lekarz mowil cos o ilosci wod?? Co z tym w koncu? Czy wielowodzie jest wskazaniem np do cc?
 
Milia ja ostatnio rzadko sie maluje... jakos nie chce mi sie... no chyba ze wychodze z goscinnie to wtedy tak, taki lekki makijaż zrobie...:tak: wazne ze mojemu sie podobam bez i to najwazniejsze.... he he

Tabasia widzisz duzo osob pisze bys zwolnila troszke tempo... no ale masz na to 4 tyg :tak:

Myla ciekawa jestem ile moje maluszki w piatek beda juz mialy.. :tak:
 
reklama
Do góry