reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Cześć dziewczyny,
Nie było mnie cały dzień i tyle czytania :)
Wczoraj byliśmy u mojej mamy na urodzinach i tak się strasznie źle czułam że przeleżałam większość imprezy. Moja mama ( pielęgniarka) stwierdziła że teraz już wszystko może się zdarzyć i że siedzę na tykającej bombie. Więc dzisiaj nagoniłam męża do przytargania łóżeczka do sypialni i małego przemeblowania. Wszystko już mam gotowe tylko wybrać ciuszki na wyjście ze szpitala dla maluszka.

W nocy to myślałam że już zbliża się poród :) Dwa razy obudziły mnie takie bóle brzucha że miałam już Michała budzić. Ale poszłam do łazienki i okazało się że to tylko inna potrzeba:)

Mimo wszystko czuję że to już bardzo blisko bo wymiotuje prawie codziennie i teraz jeszcze to "oczyszczanie" się organizmu. Brzuch to mnie tak boli że nie raz się ruszyć nie mogę.

Karina super że cukier dobry :)

I zapomniałam co komu miałam napisać :/
 
Hejka.

Milia daj znac jak po wizycie... mam nadzieje ze wszystko dobrze!!

Szaj zazdrosze ze jestes juz na tym etapie. Ja nie moge przebrnac przez literature :( a gdzie tam cala reszta. Na pewno przed porodem nie oddam mojej pracy...

Doliores,Myla,Pat ale sie usmialam :))

Anulka no tak godzina zero sie zbliza...

Moj m mnie goni zebym torbe pakowala bo z moum tempem zycia to moze sie zaczac w kazdej chwili. Dzis 35tc leci. Szok!! Ale sie bojeeeeeeeee.
Z drugiej strony chce juz tulic niunie.
W piatek m rozkalaz ze idziemy na zakupy i w weeken pakuje torbe :) on bardziej zeschizowany niz ja :D
 
Babydust ja w sumie to bym nie miala nic przeciwko bo juz mam dosc ale sie cholernie boje :( no i jeszcze nie wiem na czym stoje czy sn czy cc :/

I ja tez dolaczam sie do tych ktorym niedobrze. Zaczelam sie zastanawiac czy to normalne bo w pierwszej ciazy takich mdlosci nie mialsm. Ale widze ze nie jestem sama...
 
Szaj kciuki!!!!

Anulka Oooo no to nic tylko wyczekiwać godziny zero :D

A ja umieram... Wszyscy zdychamy. Głupia bratowa wiecznie z katarem zaraziła nas - bo kto inny, a winny musi być, i ledwo oddycham kolejna noc nie przespana będzie.. Grrrrr robię jej zakaz na wizyty!!!!!
 
reklama
Dzisiaj zaczełam 35t. To chociaż ze dwa tygodnie jeszcze :D

Całe popołudnie leżę, czuje się jak emerytka po maratonie :D

Mój mnie dzisiaj poganiał żebym ciuszki dzidziusia przeniosła z pokoju do pokoju. A ja żółwim ruchem się wlekę stękając przy tym i sapiąc jakbym conajmniej z kilometr przeszła. A miałam może 5 metrów. Za to sam pościel z balkonu przyniósł żebym nie musiała tego sama robić.

Odebrałam dzisiaj z empiku książkę " Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy" i zaczynam lekturę :)
 
Do góry