reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Wronka- gratulacje dla Weronki, teraz mozecie do Wrocka na rowerach sciagnac :-p my tu Was ladnie ugoscimy, a Quba z Weroniczka moga sobie pojezdzic i sie poscigac, zas Barteq z Boryskiem :-)
Gratulacje dla Boryska- zdolniacha :-) po co ma wolac, jak wie co i jak ;-)

Zielona- rozne kosmetyki moga uczulac z tym trzeba ostroznie i to zawsze.

Co do Ziajki to akurat dobrze, ze ciezko ja wetrzec, bo to znak, ze krem jest dobry i powinien byc skuteczny (im wyzszy filtr, tym trudniej kosmetyk wsmarowac, to normalne).

Abiga- witamy i od razu gratulacje :-) pierwszy raz spotykam kogos kto chce "jajko niespodzianke" ;-) zazwyczaj wszyscy wiedza i chca wiedziec, ale to fajne jest ;-)
 
A to jest tu jakaś mama z terminem na czerwiec ? Gratulacje :-)

Aniez z mężem zawsze mówiliśmy, zę jak będzie drugie dziecko, to chcemy by była to niespodzianka, nie powiem, korciło strasznie, ale daliśmy rade, jak już tyle wytrzymaliśmy do te ostatnie tygodnie wytrwamy a radośc będzie większa :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek!
Dziś równie upalnie, ale cudowny wiaterek. Wczoraj jak wyszłam z Adaskiem po 19 to szalelismy na dworzu do 21. Dzis juz moglam od rana spacerowac. Chciałam jeszcze szparagów nazrywać - rosną dziko na polu koło domu szwagra - niestety wyczyszczone.
Abiga witaj. Będę miała towarzyszkę widzę. Idziemy ramię w ramię :-)

Ziajkę też używam i chwalę, choć tak samo jak reszta nieznoszę rozsmarowywać

Wronka brawo za sukcesy dzieciaczków

Katik jak wygrasz to fundniesz po bilecie do UK choć w jedną stronę ? :-)
 
witaj e.Salamandra więc to Ty :tak: Czyżby termin na 14 czerwca ? :-D:-D

Ja uciekam bo tatuś Laurkę z przedszkola przyprowadził i ciągną mnie na spacer z psem a mi się tak nie chce, lenia mam konkretnego , no nic uciekam do potem
miłego popołudnia życzę
 
Abiga - witaj:-) Spokojnej końcówki ciąży i zdrowego Bobaska Ci życzę!

My po bilansie 2-latka, taki na odwal się robiony, ale zaliczyliśmy i mamy z głowy;-) Lenka wagowo 11400, więc na 10-tym centylu, bo 25-ty jest od 11500, więc jej 100g zabrakło. Wzrostu ma 87cm, więc 50 centyl. Płaskostopia nie stwierdzono, zeza również;-) Trafiłam na tą lekarkę, co mi kropelek dla Maćka ostatnio wypisać nie chciała i dzisiaj wyjątkowo milusia była. Mała nie spała po południu, więc marudna była potwornie, ale jakoś daliśmy radę. Teraz ona śpi, a ja czekam aż król Maciuś zaśnie, bo muszę do sklepu po pampersy dla Leny wyskoczyć i przy okazji innych pierdół nakupić:-D Maciek niestety przebrany, nakarmiony i wyje:baffled:
 
Aniez co ty powiesz? Nie spotkałaś jeszcze takich "agentów"?? My przy J. nie chcieliśmy wiedzieć i do końca nie wiedzieliśmy...dopiero jak się urodził ;-)
 
Jestem na sekunde, mały śpi.
Maonka- &&&&& oby sie udało.
Elvie- dzieki za kciukasy, ale bardziej by mi sie przydały w tej samej spr co Maonce heheh. bo małego w końcu jakos odpilu****e, a z tym to juz gorzej.
Abiga witaj , to se fajnie wymyśliliście z ta niespodzianką. Gratuluje i szczesliwego porodu zyczę.
Wronka- brawo dla Boryska, i mam nadzieje ze mały jakos zniesie to plastrowanie.
A chorowitkom zdrówka.
 
reklama
filonka - to zaciskam mocno:tak:

Maciek nie chce spac, wiec z mojego wyjscia nic nie wyszło. Skubaniec tylko przy cycu chce być - je, sika, wyje, je itd. teraz niby przysnal, ale od cyca sie nie odkleil:-D słodziak moj:-)
 
Do góry