reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej,
ale parówa dzisiaj. Nie ma czym oddychać.Wybrałam się dziś z klasą na pieszą wycieczkę po okolicach, łącznie wyszło z 10 km, mam takie zakwasy, że:szok:. Szkoda, że mój synuś nic nie rozumie i mnie na podwórka ciągnie.
Abiga - witaj
biggrin.gif
spokojnej końcówki ciąży życzę. Podziwiam w trwaniu w niewiedzy, ja nie mogłam się doczekać, kiedy się dowiem jaka płeć, szczególnie w drugiej ciąży.
Elvie widać co komu pasuje, dla mnie Getin miał najlepszą ofertę.
Maonka trzymam kciuki, oby się udało!
Filonka czyżbyście się starali? powodzenia życzę.
Wronka brawa dla Weronki, wytrwałości dla Boryska, oby zniósł to plastrowanie dzielnie.
 
reklama
Hej
@ nie mam :-) Dobry znak, ale proszę o dalsze trzymanie kciuków. Mąż mnie namawia, żebym kupiła test, ale wytłumaczyłam mu, jeśli będą 2 kreski, to będzie miał piękny i niezapomniany prezent.
Filonka Wam również życzę owocnych starań. Zielona co się nie chwaliła, ja tam już od dawna wiem, że mają takie same plany. Jak oglądałam zdjęcia ze spotkania z Agnieszką, to myślałam, że już jesteś w ciąży i się nie pochwaliłaś. A to dlatego, że bluzkę tak dziwnie się ułożyła, że wyglądała na ciążowy brzuszek
Annaoj moja szogunka też już śpi, zasneła w 6 minut i nastała błoga cisza.
Witamy nową kwietniówkę, życzę spokojnej końcówki ciąży.

Pojawił się problem z Alicji odpieluchowaniem. W domu wszystko jest OK, ładnie idzie na nocniczek, robi swoje. Na dworze z sikaniem różnie, raz zawoła na trawkę, raz zapomni. Ale jest problem z kupą, na dworze nie zawoła, że chce, więc robi w majtki i co najlepsze tak chodzi do póki nie zauważę. Wczoraj zrobiła na dworze w majty, dzisiaj mężowi rano też, po południu byłam na placu zabaw i powtórka z rozrywki. Oczywiście szybki powrót do domu, mycie, zmiana ubrania. Nie wiem już sama, czy na dworze za bardzo się rozprasza? Czy zakładać jej pampka na wyjście, ale nie chcę też, żeby wprowadziło to chaos. Nocnika przecież nie będę zabierać na spacer.
 
Napisałam posta o 18, puściłam w obieg i poszłam do małego, a pojawił się dopiero teraz, nie rozumiem:baffled:
Elvie ja bym nie jechała. Jeśli zachowuje się jak zwykle, ma apetyt, nie widzę powodu. Obserwujcie.
gosienka zdrówka, mi inhalacje takie nad miską zawsze pomagają.
Mały śpi, miałam plany na wieczór, ale chyba jedyne na co mam dziś siły to łóżko!
miłego wieczoru
 
Cisnienie chyba polecialo na leb na szyje, bo mnie bol glowy bierze i ogolnie slabo sie czuje :-(

Elvie- skoro jest wesola, na pewno bedzie OK, co do Macka, odruch ssania u ssakow jest podstawowy i najwazniejszy, a skoro nie chce smoka, to chce cyca :-) Kuba mi czasem przysypial i faktycnzie w dzien byl kosmos, ale w nocy ladnie spal, nie ma reguly, ze jak teraz bedzie sobie przysypial przy cycu, to potem "zima"... dzieci sa rozne. Probuj go odstawiac zanim zasnie, ale licz sie z tym, ze bedzie sie domagal bliskosci... moze jednak czas na chuste? Maly bedzie czul sie bezpiecznie, a Ty bedziesz miala wolne rece :-)

Gosia no to maraton mialas :-)

Maonka ja bym nie wytrzymala i pewnie zrobilabym juz test w samotnosci :-p a dla meza powtorka w stosownym czasie :-D

Gosienka dzisiaj kolacja byla "slabiutka", bo sil braklo, czyli pomidor+ dymka+ serek wiejski :-D ale cos glodnam, wiec nie wiem, czy na tym skoncze. I kuruj sie!
 
Zielona- ojjj jakoś tak sie samo ułożyło , ze nic nie mówiłam..... :sorry2:tak staramy sie od 3 miesiecy, od 1mies chodze na monitoring.No to to teraz zaciskaj co by 30 okres nie przyszedl, choć pewnie i tak sie nie uda.Mam mieszane mysli.i wszystkim dzieki za &
Anna- mnie mały nie raz tak załatwił z tym kranem.
Gosieńka. ojejej, znam ten ból sa ma kiedys se tak załamałam paznokcia, bolało, oj bolało, współczuje.
Elvie- tak jak mówia kolezanki - obserwuj
 
Aniam no pazurki najważniejsze ;-):-p podejrzewam że ten dzisiejszy dzień będzie ci się ciągnął jak flaki z olejem :tak:

Przeleciał właśnie szybko bo jak to ostatniego dnia , milion spraw do załatwienia było .
teraz już spakowani i niedługo trzeba spać , bo o 5 rano powstań


Anna oj- alez ja Ci zazdroszcze tego wypadu do Krakowa! Strasznie za mna Krakow "chodzi" i koniecznie w tym roku musimy pojechac, stary proponuje autostarda pocisnac i w jeden dzien obrocic, ale jak dla mnie, to jest to kompletnie szalony pomysl :baffled: Musze cos z noclegiem pokombinowac :happy:

:-D

Szukaj na gruponach itp , czesto się kraków pojawia w ofertach

Zielona matko jaka różnica :no: Masakra normalnie...

A ja jestem wściekła. Kupiłam ostatnio krem z filtrem 50+ dla dzieci z Ziaji i co?? I po posmarowaniu jest gorzej niż gdybym nie smarowała dzieciaka w ogóle! Ręce ma czerwone jak rak :no: a byłam na dworze z nim od 8:30 do 10:15! Poczekam jak to się dalej bedzie rozwijać... bo poszedł w kimę (wymęczył go rowerek bo cały czas jeździł) ale jeśli dalej się utrzyma to zaczerwienienie to wypie.prze ten krem w chol.erę i kupie z avonu bo ostatnie 3 lata świetnie się sprawdzał...

Wg. mojej koleżanki speca kosmetykowego najlepszy filtr ( w normalnej cenie dla dzieci ) ma w tej chwili soraya . Bo jest mineralny , fotostabilny i dobry skład cokolwiek by to znaczyło :-D:-D

Witam.
Podczytuje Was od dłuższego czasu i muszę powiedziec , że strasznie tu u Was fajnie ;-)
Mam na imię Kamila, mam 27 lat i 2 letnią córkę Laurę .
Niebawem na świat przyjdzie nasz Ktoś ,płci nie znamy i chcemy aby to była niespodzianka przy porodzie.,Mam nadzieje,ze nie bedziecie miały nic przeciwko jak trochę tu posiedzę .:tak:

Witamy serdecznie i mam nadzieję że na dłużej z nami zostaniesz


Ja już spakowana , pazur zrobiony :-D można jechać . Zrobiłam sobie pierwszy raz ten hybrydowy , mam nadzieję że wytrzyma dwa tygodnie .
Także nie wiem czy jeszcze dziś zajrzę , jak coś do zobaczenia za dwa tygodnie :-D
 
Abiga witaj i zostań dłużej:-)
Aniam udanego wypoczynku :tak:
Filonka &&&&&&&&& i za Was. ja już sobie odpuściłam. Zbyt wiele mnie kosztują kolejne straty.
Wronka plastry nie powinny przeszkadzać ale baaardzo pomagają. Paulinie wyprostowały nogę skręconą na zewnątrz aż od biodra :tak:
Gosieńka współczuję musiało boleć :no: Zdrówka dla Helenki.
Katik dla Poli również zdrówka.

Zielona nie ma gdzieś w pobliżu Ciebie jakiejś burzy??? podesłałabyś do mnie bo nie mam czym oddychać :sorry2:

Padnięte jesteśmy dziś obie, młoda na nogach ze 3 km dziś przeszła w upale, do tego 4 autobusami jechałyśmy bez klimy i było mi jej szkoda ale jeszcze jedną środę musimy się przemęczyć a potem ośrodek nam się przeniesie i spacerkiem 15 min bedziemy miały.
Idę się opić wody bo nic nie ugasi już mego pragnienia... chyba że piwko z lodówki... ale nie mam :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry