reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dzieńdoberek:-)

Koleżanka @ przyjechała i jestem bardzo zadowolona, uwielbiam gości w upały:no: ale dzięki temu jak pojedziemy na wakacje to będę wolna :-D
Kurcze gardło mnie boli i katar mam, Helenka też oczywiście zaraził nas Mateo bo jednego dnia po zajęciach w szkole postanowił zmoczyć sobie włosy wodą bo mu gorąco było , wylazł na dwór i co i następnego dnia katar i niewyraźny chodził.

mamusia kurcze a ja jakoś do zielonych szparagów przekonać się nie mogę, zresztą białe też tylko tradycyjnie z masełkiem i bułką tartą :tak:

Agnieszka u nas niby wczoaj burza była i popadało ale i tak duchota taka w nocy że :szok: i wszystkie okna w domu pootwierane:tak:

Monia twoja Laura jest lepsza niż mój Emil:-D może nie chciała mamusi denerwować;-) Super ze paczka doszła jak by co to dzwoń:tak:

Katik sprawdzaj te kupony ale już :-D i jak coś wygrasz to impreza u ciebie dla wszystkich kwietniówek.
Dobrze że z Polą lepiej a z katarem to już tak jest że wystarczy że jedno dziecko ma to od razu następne podłapuje zwłaszcza jak było niedawno osłabione.

Aniam no pazurki najważniejsze ;-):-p podejrzewam że ten dzisiejszy dzień będzie ci się ciągnął jak flaki z olejem :tak:

Elvie ciekawe jak nocka u was? Jak oczka Maciusia, kropelki działają?

Aniez dobrze że wiczorem nie czytałam tego co napisałaś bo by mi ślinka leciała :-)

Anna w takim razie trzymam kciuki za pogodę w czerwcu ale też i w lipcu i sierpniu :tak:

Zielona ten jego luz czasami mnie wkurza ;-) ale generalnie nie jest źle, sama jestem ciekawa jak mu poszło.

Kici trzymam &&&&&&&&&

Dobra lecę kawkę sobie zrobić:-)
 
reklama
Dawno już taka wyspana się nie czułam. Dzieciaki wstają o 7 i to głównie dlatego, że B wstaje, bo cały czas mówi, że ma mnóstwo roboty. Obiecałam mu dzisiaj troszkę papierów ogarnąć.
Znalazłam fajną imprezę na dzień dziecka, targi książki dla dzieci w Krakowie, połączone z warsztatami i innymi atrakcjami, a że mam w weekend mam dostępne mieszkanie w Krakowie to chyba się wybiorę. Muszę korzystać, bo to chyba tylko do końca czerwca.
Dzisiaj nasz debiut na scenie, trzymajcie kciuki, co bym w płetwach orła nie wywinęła.
Elvie no to dziecia ma dorosłego, więc robi karierę;-) Tym samym zakładam, że jesteś jakieś kilka lat do przodu w porównaniu z konkurencją;-)
 
Anna oj- alez ja Ci zazdroszcze tego wypadu do Krakowa! Strasznie za mna Krakow "chodzi" i koniecznie w tym roku musimy pojechac, stary proponuje autostarda pocisnac i w jeden dzien obrocic, ale jak dla mnie, to jest to kompletnie szalony pomysl :baffled: Musze cos z noclegiem pokombinowac :happy:

Katik- no masz... juz myslamal, ze jestes obrzydliwie bogata! Oby Poli katary przeszly. Bartkowi sie zdecydowanie polepszylo, jak pogoda zaczela byc przyzwoita i od 2 miesiecy moje dziecie chodzi do zlobka ciagiem (tfu, tfu na psa urok i lup, lup w niemalowane!!!)

Gosienka- zdrowka dla Helenki! I widzisz my sie mozemy razem stolowac :-) Winko, szparagi, salatka z brokulow :-D
 
No i mam problem. Porownuje ceny biletow i roznice sa kosmiczne. Lot do Ottawy z wawy to jakies 8000pl, podczas gdy z Gatwick 2100pln.
Juz nawet wykombinowalam sobie, ze odwiedze kolezanke w moim kochanym Essex, ona odbierze nas ze Stanstead. Tyle, ze nie bedzie mogla zawiezc nas na Gatwick :no: Moge jakos dotrzec tam autokarem, ale pozniej nie poradze sobie sama z Wredzia i walizkami...
 
Zielona matko jaka różnica :no: Masakra normalnie...

A ja jestem wściekła. Kupiłam ostatnio krem z filtrem 50+ dla dzieci z Ziaji i co?? I po posmarowaniu jest gorzej niż gdybym nie smarowała dzieciaka w ogóle! Ręce ma czerwone jak rak :no: a byłam na dworze z nim od 8:30 do 10:15! Poczekam jak to się dalej bedzie rozwijać... bo poszedł w kimę (wymęczył go rowerek bo cały czas jeździł) ale jeśli dalej się utrzyma to zaczerwienienie to wypie.prze ten krem w chol.erę i kupie z avonu bo ostatnie 3 lata świetnie się sprawdzał...
 
Witam, wykończona jestem, od 7.30 do 11 rozmawiałam chyba z 50 ludzi, dzieciaki wstały o 9.30 i przez to że ja miałam urwanie głowy same zrobiły sobie sniadanie:happy2:, jeszcze ten upał wykończe się:wściekła/y:
Wczoraj chyba pół forum walczyło z żelazkiem- ja też, prasowałam 2 h a zrobiłam tylko 1/3, także dzisiaj powtórka:baffled:
maonka &&&&&&
gosieńko zdrówka dla Was
agnieszka ja spię przy otwartym oknie ale zamykam drzwi żeby wlaśnie przeciągów nie było, raz sobie tak załatwiłam plecy że przez dwa tyg nie moglam sie wyprostować, dla moich bączków mam właśnie ziajke 50+, u nas sie sprawdza, Kuba i Mania mają ciemna karnację, Ola jaśniejszą i jest ok
Spadam do roboty, muszę coś upolować na jutro, taaaaak mi sie nie chce
 
Agnieszka- może top nie brak ochrony a uczulenie? Kiedyś uzywalam Ziaji 30 dla dzieci i była OK. Kuba jest bladziutki i nic mu nie było.
Teraz mam taki tańszy z serii dla Rosmana i też jest OK Sunozon Kids - Mleczko do opalania dla dzieci SPF 30 - Wysoka ochrona 200 ml - Faktor +20 - Rossnet

Daxa tez mieliśmy też było super Dax Sun - Balsam do opalania rodzinny SPF 30 - Faktor +20 - Rossnet

Zielona
- jak taka różnica, to musisz znaleźć rozwiązanie :-) może dałoby się kogoś do tych walizek wynająć? Może twoja koleżanka Ci kogoś poradzi/ znajdzie, kto zarobi i komu będzie można zaufać?
 
reklama
Hej strasznie mi wstyd ale wogóle nie mam kiedy wpaśc na kompa.
Całe dnie spedzamy na dworze cos robiąc.
Dzis wlasnie ogarniam chate i gary bo zmywarka cos niesłuzy.To wpadlam miedzyczasie, bo wiem ze mi sie juz baty należą.
Mały sie odpieluchowuje sikajac raz po raz to w majtki , to w nocnik. wiec to tez ma swoje poświęcenie.

Narazie pozdrawiam i juz nawet nie obiecuje kiedy wpadne bo jest mi trudno samej wszystko ogarnąć.
 
Do góry