reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hejka:-)

Katik....super,że macie słoneczko w koncu, no i uwazaj na siebie bo faktycznie chyba za bardzo się tym słonkiem chcialas nacieszyc. Mam nadzieję,ze na dlugo u Was zawita.

My dzis znowu po rehabilitacji, w piatek Borysek będzie miał plastrowane nóżki, mam nadzieje,że nie będzie go to wkurzało, no nic zobaczymy.

Upal u nas nieziemski, w sumie to lubie taką pogode , ale qrcze wolalabym byc na dzialeczce a nie jeździc do miasta codziennie i w korkach stac. No, ale cóż...jak mus to mus:-0

Musze się pochwalic,że chyba tfu, tfu mamy nocnikowy sukces, bynajmniej jesli chodzi o siusiu. Borysek od dwoch dni robi ladnie do nocnika, nie było zadnej wpadki na pdloge czy w majtki;-). Co prawda nie woła, tylko sam idzie i siada na nocnik i robi;-). Wyjatkiem jest rano jak w staje to prosi by mu zdjac pieluszkę bo idzie siusiu. Na wyjścia pieluszkę mu zakładam ,ale zawsze jak wracamy jest sucha, a po wejsciu do domu, pieluszkę zdjemujemy, a synek myk na nocnik i robi siusiu...jestem taka dumna z mojego bąbla kochanego;-0

Wczoraj T byl z dziećmi na rowerach, Weronika pomimo swojego wieku nie umiala jeździc na 2 kolkach. Trochę to zaniedbanie ze strony T, bo w zeszłym roku olał sprawe, poza tym byl nerwowy i się corcia zniechęciła. W tym roku pogadalam z nim, prosilam by dal na wstrzymanie i corcia się przez dwa dni nauczyła jeździc. Teraz sama prosi by na rower isc. Bardzo się ciesze bo nie dlugo bedziemy mogli wybrac się na wycieczkę rowerową. Borys natomiast jest nie do pobicia na swoim biegowym, jeździ jak szalony, wczoraj puścil się z górki nogi miał do gory i tak jechał dosc długi ocinek, pięknie trzymal równowage, normalnie szok:-)

aniam....ale zadraszczam Ci wyjazdu....ech morze kiedys...ja bym chciala chociaz na weekend nad Nasze morze w tym roku wyskoczyc.

gosienka, heheheh synus bystrzacha, a matka jak to matka , zawsze sie denerwuje:-)

monia, Twoja L zrobila identycznie jak ja z moją probną maturą, nic matce nie powiedzialam, bo nie chcialam by mi truła hehehehe, mama sie w pracy z radia dowiedziala i w szoku byla ;-)

maonka...&&&&&&

zielona.....dla Ciebie tez &&&&&&&& za tanie polaczenie do Kanady;-)

Pozdrawiam;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Uff..Maciejka śpi, a tu taka produkcja, że szok:-)

gosienko - to Was Mateusz załatwił, oby katar szybko poszedł precz! Lewe oczko Maćka już ok, prawe jeszcze trochę ropieje, ale dopiero 3 razy zakrapiałam, a mam to przez 5 dni robić 3 razy dziennie.

zielona - różnica bardzo duża. A ta koleżanka nie ma kogoś znajomego, kto by Was podrzucił na lotnisko?

filonka - kciuki za nocnikowanie

wronka - brawo dla Boryska!

annaoj kce - powodzenia i czekam na zdjęcia:-)

My do opalania mamy mleczko vichy capital soleil 50+ Tanie nie było, ale jest mega wydajne, więc polecam. Z Lenką mam problem, bo ona nie lubi się smarować, ale ostatnio ją przekonałam do sprayu oriflame, bo on niebieski jest więc jej się podoba;-)
 
Brawo dla Borysa!

Jakos problem dojazdu na lotnisko rozwiazemy, bo 4 razy wiecej nie zaplace :no:


Dzis padlam ofiara spychologii stosowanej. Polazlam do jednego banku celem dopytania o banking draft. Wytlumaczylam im po co i jak to sie je. Odeslano mnie z kwitkiem do innego banku, bo oni nie wiedza, niegdy nie slyszeli, a poza tym ich bank takich rzeczy nie robi. To samo mialo miejsce w kolejnych bankach... Myslicie, ze ktokolwiek dziamal choc troche po angielsku? Nawet te garnitury, co sie na zapleczu chowaja nic a nic... Nic to, bede sie do naszej Wyspiarki usmiechac, jak przyjdzie co do czego :tak:


Agnieszka, podobnie jak aniez pomyslalam, ze to uczulenie. My uzywalysmy tego samego balsamu, o ktorym Aniez pisze, ale mam podejrzenie, ze to wlasnie on tak mloda silnie uczulil...
 
A propos Krakowa, jak bylam tam ostatnio, bylam swiadkiem rozmowy jak to jeden obcy turysta innemu opowiadal, ze ta rzeka co tam plynie Wolga sie nazywa:szok:. Ech maja niektorzy pojecie o geografii:no:
 
Moze cos przeoczylam, ale po opalaniu tez stosujecie jakies kremy, czy emulsje dla dzieci? Ja jak narazie kupilam tylko spray Nivea na slonce. W zeszlym roku mielismy Ziajke, poza tym ze ciezko sie rozprowadzala, byla Ok.
 
Marid, nie. Ja zatrzymalam sie w takim miejscu, ze mi bez roznicy skad lece. No poza lotniskami polozonymi na polnocy kraju... Niestety loty z Polski wychodza strasznie drogo, niezaleznie od tego skad lecialabym. No i ceny polaczen z PL tez sie bardzo wahaja, w zaleznosci od daty wylotu. Zajme sie tym nieco pozniej, jak juz wszystko bedzie pewne - w sensie procedura emigracyjna zakonczona. Teraz tak posprawdzalam, bo ja mam nature entuzjastki - jaram sie wszystkim jak dziecko i ciesze tak, jakby cos mialo sie wydarzyc juz za chwile...
No i jak tu napisze, to babki zawsze podrzuca jakis pomysl. A jakbym nie napisala, to siedzialabym i zamartwiala sie ;-)
 
Witam.
Podczytuje Was od dłuższego czasu i muszę powiedziec , że strasznie tu u Was fajnie ;-)
Mam na imię Kamila, mam 27 lat i 2 letnią córkę Laurę .
Niebawem na świat przyjdzie nasz Ktoś ,płci nie znamy i chcemy aby to była niespodzianka przy porodzie.,Mam nadzieje,ze nie bedziecie miały nic przeciwko jak trochę tu posiedzę .:tak:
 
Witaj Abiga!
Ja tez tu jestem z dziewczynami od niedawna, ale chcialabym abys zostala z nami na dluzej, nie tylko na troche:tak:
 
reklama
O witaj Abiga :-) miło cie gościć w naszych Kwietniowych progach :tak: spokojnej końcówki ciąży ci życzę i zdrowego bobaska :-)
Tym oto sposobem mamy dwie ciężarówki na czerwiec :-D

Zielona a sprawdź no jak ceny z Pragi stoją...bo ode mnie do pragi to niedaleko tak naprawde a może namówiłabym męża w razie czego żeby was zawiózł i pomógł wpakować w samolot :tak: no i w razie czego możesz przeciez zanocowac u mnie ;-)
 
Do góry