reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych chłopaków!!!

Witamy się
mała ma katar lejący i marudzi mi, oby od J nie podłapała czegoś. Ja już przeprałam parę rzeczy i kawkę piję ale glizda mi to skutecznie utrudnia :no:
Na razie zmykam, zajrzę jak pójdzie spać ;-)
 
reklama
No to i ja dołączam się do życzeń dla wszystkich małych mężczyzn, niech zdrowo rosną i zdrowo rozrabiają.

Elvie - że też Cię ból zęba musiał teraz dopaść. Mam nadzieję, że teraz już lepiej i nie boli. A gdyby jednak dokuczał to pędź znowu do dentysty bo nie ma co daremnie cierpieć. Dobry lekarz to tak dobierze ewentualne znieczulenie by dla dziecka było bezpiecznie. Sama tak kiedyś leczyłam zęba w ciąży i było ok.

Kittek - dziewczyny mają rację z tym by nie płacić, choć wiem, że pewnie Cię to sporo nerwów kosztuje. A tak wogóle to myślałam o Tobie i o kwiatuszku jak sobie radzicie w szkole. A konspekty to robisz takie bardzo szczegółowe czy raczej ogólne, pogladowe?

Katik - udanej imprezki. Tylko nie przemęczaj się w sprzątaniu, bo jak goście wychodzą to i tak sprzątania 2 razy więcej niż przed :-D:-D(szczególnie jak przychodzą z dziećmi:-D)

A ja siedzę sobie w domku na L4. Od 3 tygodni mnie trzymało, 2 opakowania gripexu nie pomogły, ibuprom zatoki też nie no i w końcu trzeba było iść do lekarza. Ale już jest lepiej.
 
Z tym moim zębem chyba coś nie hallo, bo kurcze zjadłam rogala i znów mnie boli. Płukanie szałwią trochę pomogło, ale niewiele. Nie jest to jakiś wielki ból, ale skutecznie mi o zębie przypomina.
W ogóle przez ten katar się kiepsko czuję, taka ogólnie osłabiona:-( Na dodatkek Lenka też kicha i znów ma katar, a dopiero kilka dni temu skończyła brać antybiotyk i było super wszystko. Tym razem chyba ode mnie katar podłapała, bo w Pajdokracji dzieci zdrowe.

Moja mama już do nas jedzie, za 45minut powinna być to się małą zajmie, a ja załatwię pocztę, wymienię dwie z trzech zakupionych koszul, bo wzięłam slim i się M. w klacie nie mieści a później pakuję się do łóżka.


kot-kot zdrówka!!

Katik - bawcie się dobrze;-)
 
Dzieńdoberek:-):-):-)

Wszystkiego najlepszego dla:

KUBUSIA,BARTUSIA, MARECZKA, SEBASTIANA, ANTOSIA, ADASIA,KACPERKA,MATEUSZKA , TYMOTEUSZKA, BORYSKA, ADASIA,JANKA, KUBUSIA,IGORA ,SZYMONA,

w Dniu ChŁOPAKA
życzą cioteczka Gosienka i Helenka :-):-):-)

dziękujemy bardzo. Przesyłamy uściski dla Mateuszka i Emila oraz wszystkich forumowych chłopaków, tych
małych i tych starszych!
 
Chłopcy nasi kochani wszystkiego NAJLEPSZEGO!

kot-kot zdrówka niech te cholerstwo cię zostawi w spokoju!!!
elvie tobie również zdrowia nie możesz nam teraz chorować!
Paulinko ciocia ładnie prosi żebyś nie chorowała ;-)

ja wczoraj po południu podrzuciłam Natalke mojej mamie a sama wpadłam w wir porządków i gotowania (aniez leczo wyszło pyszne)
Jak moje dziecko wróciło do domu to ją coś opętało i powtarzała wkółko "ciuchcia, ciuchcia, ciuchcia, ciuchcia" dopiero jak na youtube włączyłam jej Stacyjkowo to się uspokoiła ale rano otworzyła tylko oczy i zaczęło się od nowa ciuchciaaaaa! szaleństwo jakieś :rofl2:
a propo bajek macie jakieś sprawdzone stronki z bajkami dla naszych maluchów?
 
Witam i jako e-ciocia życzę wszystkim naszym chłopcom tym marocwo-kwietniowym , starszakom i dorosły już chłopakom duuuużo zdrówka, miłości i wyrozumiałości do nas kobiet :-)

Za życzienia dla J.i M. ślicznie dziękuje :-)

miałam coś napisac ale mnie amnezja dopadła...


aaaaaaaaaaa M. opanowuje nocnik! Sam siada i to dla niego meeeega zabawa :-D wczoraj nawet trochę qupsztala zrobił na nocnik... teraz lata z gołym tyłkiem a zaraz znowu na nocnik leci, siada i książeczkę w ręku trzyma :-D
 
Z okazji Waszego Święta - życzymy każdemu chłopcu:
- Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej,
- Ciastek - tylko tych najsłodszych,
- Samochodów - tylko tych najszybszych,
- Przygód - tylko najciekawszych,
- Zabaw - tylko najweselszych,
... i butów - takich, co najlżejsze w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!
 
Paulinko - nie choruj nam!!

mamusiu - my mamy chyba wszystkie bajki Disneya i te jej puszczamy.

Agnieszka - brawo dla Marka! Moja tez się oswoiła z nowym nocnikiem i chętnie na niego siada, ale siusiu mało kiedy uda się nam złapać;-)


Ząb mnie nadal boli a zaraz weekend i dupa z dentystą. Wściekła jestem, bo nie mogę normalnie funkcjonować. Poza tym katar mnie męczy. Mama przyjechała, córcia poszła spać, a my zaraz żurek zjemy i ja w kimę idę. Jak Lenka wstanie to ją mama przebierze i pójdą na spacer, a ja mam się kurować.
 
reklama
Witam się szybciutko i podpinam się do życzonek dla naszych kwietniowych chłopców!!!

Paulinko zdrówka słoneczko!

Elvie bidulko mam nadzieję,że ząb i przeziębienie przestaną ci dokuczać. Próbowałaś dziąsła płukać szałwią?

Kot-kot Tobie również duuuużo zdrówka Co do konspektów to takiel ogólne muszą być na 1-2 str x ok 100

Pogoda cuuuuudna jest więc idziemy korzystać ze słoneczka na rowerku. Jutro zaczynam zajęcia na uczelni,ale po południu wybywamy do znajomych na grilla, niech się tylko pogoda nie zmieni.

Miłego weekendu laski!
 
Ostatnia edycja:
Do góry