reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Moja ciocia kiedyś się nacięła na bieliznę z firmy wysyłkowej Mirialle (chyba tak to się pisze). Najpierw za grosze przysłali jej 3 pary majtek, a wraz z nimi ofertę na fajny komplet. Ciotka się skusiła, komplet nie dotarł. Być może ktoś wyjął go ze skrzynki, bo ona mieszka w bloku. Firma zaczęła jej upomnienia wysyłać, a wysłali podobno bieliznę zwykłym listem i w środku był rachunek. Nawet firma windykacyjna do niej pisała. Muszę zapytać jak się to skończyło, bo trwało ponad 2 lata:szok:


Kurcze wczoraj jedną tabletkę apapu wzięłam i dzisiaj znów chyba muszę, bo już nie wytrzymuję z tym zębem:-(
 
reklama
Elvie już miałam ci napisać że sio do łóżka bo musisz odpoczywać ale widzę że bidulko ząb cię nadal męczy:no:
Co do tej bielizny to też tak miałam że druga przesyłka nie dotarła ale pewnie z ich winy bo był błąd w kodzie pocztowym , napisałam pismo że nie dostałam i nie zamierzam płacić i się odczepili ich problem jak wysyłają zwykłym listem i na zły adres:tak:
 
Oj widze, ze nie tylko mnie bol glowy meczy.
Od 2 dni @ mnie wizytuje, i przy okazji i bol glowy....

Jutro troche porzadkow mnie czeka, bo wieczorem goscie sie melduja.
Pogoda nadal nam dopisuje, jest tak pieknie, ze az sie wierzyc nie chce. Polka dzis siedziala w samym tshircie w piaskownicy, i uciechy jak diabli miala z zasypywania sobie nog piachem.
Szok, jeszcze tydzien temu w kurtkach chodzilismy, a klapki schowalam juz do pudla z zamiarem wyciagniecia ich za rok....
 
kittek jeżeli masz internet bezprzewodowy, lub z kablówki to masz dynamiczne IP - niech szukają - pewnie znajdą Twój adres gdzieś w hamburgu - pierwsze trzy IP są nie do szczytania - treceroot nie łapie ich.

A co płacenia - NIE płąc - niczego nie podpisałaś
 
Dzieńdoberek:-):-):-)

Wszystkiego najlepszego dla:

KUBUSIA,BARTUSIA, MARECZKA, SEBASTIANA, ANTOSIA, ADASIA,KACPERKA,MATEUSZKA , TYMOTEUSZKA, BORYSKA, ADASIA,JANKA, KUBUSIA,IGORA ,SZYMONA,

w Dniu ChŁOPAKA
życzą cioteczka Gosienka i Helenka :-):-):-)
 
Dzin dybry.

Wszystykiego co najlepsze dla:

Adasia, Antosia, Adasia, Bartuli, Emila,Igora, Janka, Kacperka, Kubusia, Qbusia, Mateuszka, Mareczka, Mateuszka, Sebastiana, Szymona, Tymoteuszka :-)

oraz dla Wszych dużych chłopaków:-)
 
heheh to i ciotka akaata podpina się pod życzenia.

Wszystkiego najlepszego dla naszych chłopaków, dużo zdrówka i słodyczy ciotka klotka Wam dziś zyczy! :-)
 
reklama
Do góry