reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Oczywiście podpisałam, dobrze pamiętam jak wrzeszcząc z bólu krzyczałam do męża żeby leciał jednak zapłacić te 600zł bo nie wytrzymam!
 
reklama
Kurde ta pani minister to szlag by ją za to znieczulenie , ja nie wiem jak to jest ale bez przesay sam komfort ze można w razie czego miec już chyba jest ważny .
W wawie w tym szpitalu co miałam CC z SZymkiem było za darmo refundowane .
 
Ja przy pl.Starynkiewicza, Szpital Dzieciątka Jezus i normalnie płatne
Aniam, dobrze trafiłaś, w każdym w którym chciałam rodzić było płatne od 400zł do 800zł
 
Kurde ta pani minister to szlag by ją za to znieczulenie , ja nie wiem jak to jest ale bez przesay sam komfort ze można w razie czego miec już chyba jest ważny .
W wawie w tym szpitalu co miałam CC z SZymkiem było za darmo refundowane .

Ja przy pl.Starynkiewicza, Szpital Dzieciątka Jezus i normalnie płatne
Aniam, dobrze trafiłaś, w każdym w którym chciałam rodzić było płatne od 400zł do 800zł

Judysia-też miałaś farta- uwierz mi... we Wrocku nie ma możliwości rodzić ze znieczuleniem, nawet jak zapłacisz. Najbliżej taka możliwość jest w ... Wałbrzychu... Przecież to jakiś absurd jest! W zeszłym roku ZUS obiecywał, wojewoda obiecywał i co? I jest program pilotażowy (hahaha... śmiech mnie pusty ogarnia a potem litość i trwoga, jak to piszę), że w jednym ze szpitali można rodzić z ZZO...rano, bo anastezjologów nie mają...przecież to jest tragiczne! A Wrocław przecież 'miasto spotkań', Euro 2012, aspiracje do expo ileś tam i co? I kobiety dalej rodzą w bólu!
Prawda jest taka, że faceciorskie grono siedzi, gdzie siedzi i w doopsku ma, jak kobietom życie poprawić. Tom się napisała! ;-)
 
aniez - swieta prawda:tak:
moja bida mala ulewa dzis ciagle, nawet po wodzie, wymioty po mleczku tez juz byly....kurcze tak mi jej szkoda...
dobrze ze w piatek wizyta u gastroenterologa...
teraz spi moj babel, ide do niej bo spalam dzis 2 godziny tylko...
 
judysiu zgadzam się z dziewczynami! masz prawo to zgłosić... niekompetentna baba...

a ja dzisiaj mam mega doła... napisałam wszystko na zamkniętym bo tutaj brudów wylewać nie będę... ale dzisiaj siedzę w domu i jestem pół przytomna...

Mam pytanie. Gdzie jest ten zamknięty? Kto tam może wchodzić? Bo nie mam zielonego pojęcia...
 
Judysia-też miałaś farta- uwierz mi... we Wrocku nie ma możliwości rodzić ze znieczuleniem, nawet jak zapłacisz. Najbliżej taka możliwość jest w ... Wałbrzychu... Przecież to jakiś absurd jest! W zeszłym roku ZUS obiecywał, wojewoda obiecywał i co? I jest program pilotażowy (hahaha... śmiech mnie pusty ogarnia a potem litość i trwoga, jak to piszę), że w jednym ze szpitali można rodzić z ZZO...rano, bo anastezjologów nie mają...przecież to jest tragiczne! A Wrocław przecież 'miasto spotkań', Euro 2012, aspiracje do expo ileś tam i co? I kobiety dalej rodzą w bólu!
Prawda jest taka, że faceciorskie grono siedzi, gdzie siedzi i w doopsku ma, jak kobietom życie poprawić. Tom się napisała! ;-)


Aniez, ja sie nie znam, odnosze jednak wrazenie, ze niestety baba babie najgorszym wrogiem. Wystarczy posluchac opowiesci kobiet o poloznych, czy samych ginekolozkach... Za kazdym razem, gdy slysze jakas taka opowiesc mam wrazenie, ze te babiszony rodzily w bolach i tego samego chca dla pozostalych kobiet. Ale to takie moje obserwacje.
 
aniez - swieta prawda:tak:
moja bida mala ulewa dzis ciagle, nawet po wodzie, wymioty po mleczku tez juz byly....kurcze tak mi jej szkoda...
dobrze ze w piatek wizyta u gastroenterologa...
teraz spi moj babel, ide do niej bo spalam dzis 2 godziny tylko...

marta - wczoraj ty ze mną a dzisiaj ja z tobą łączę się w problemie. Zosia dzisiaj też wymiotuje i biegunka. Sobota była niezbyt ale wczoraj w niedzielę było ok więc rano jak zwykle zawiozłam ją do babci a ja do pracy ale już po dwóch godzinach teściowa mi dzwoni co się dzieje i że już nie ma więcej ubranek na zmianę więc musiałam się zwolnić z pracy i jechać po bide moją małą. Na jutro wzięłam sobie opiekę i ją poobserwuję w domu. Kupiłam jej ORS 200 i zamiast mleka jej daję. Myślałam że to przez zęby ale teraz już mam wątpliwości bo wymioty przy zębach to raczej mi nie pasuje - już sama nie wiem co myśleć.
Aniez - aż nie mogę uwierzyć że w takim mieście jak Wrocław nie ma możliwości znieczulenia do porodu:szok:, tyle się mówi rodzić po ludzku a człowiek nie ma możliwości wyboru. W Katowicach nie jest tak źle - prawie w każdym szpitalu jest taka możliwość w niektórych nawet bezpłatnie. Ja rodziłam oba porody w znieczuleniu (pierwszy płatny - 9 lat temu 500 zł, drugi w innym szpitalu za darmo) teraz też miało być ale sytuacja potoczyła się swoim torem i było cc. Muszę podpisać się pod tym listem koniecznie bo to duży komfort mieć taką możliwość a przecież jak któraś kobieta nie chce to nie musi z tego korzystać ale decyzja powinna należeć do nas bo to my rodzimy (ja już nie zamierzam) i koniec.
 
reklama
Do góry