reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

ło matko z córką, niezły czad, ja bym się chyba nie odważyła mam straszliwy lęk wysokości ale podoba mi się i podziwiam za odwagę
 
reklama
Ja tylko na chwilkę się witam!

Gosiek a nie mogłybyście spróbować szukać pomocy w szpitalu w Hiszpanii,lub jak najszybciej przyjechać do Polski? Jejku tak mi szkoda Ami....
Kamisia będzie cudnie, o nic się nie martw!!!! Kibicujemy Wam z całego serca!!!!
Beti brakuje nam tu ciebie! Wpadaj częściej choć na chwilę, niekoniecznie odpisując wszystkim jak nie masz czasu!
Aniam ja też chcę! Ze mnie to taki wariat co by każdą taką kamikaze zaliczył!
Martuś mam nadzieję,że logopeda sprawi,że Oleńka niedługo będzie ładnie wszystko jadła :) 3mamy za Was z Mają kciuki. Pamiętajcie,że dzielne z Was dziewczyny!!!
Salamandra ja ją zaliczyłam, zresztą jak większość w Hyde :)

Buźka dla Wszystkich!
 
hmm, zjezdzalnie ja kochac :-) i moze sie odwazyc :-) ale za to raz, jeden jedyny raz nie bylam w stanie skorzystac z jednej atrakcji heide parku, mimo, ze wczesniej zaliczylismy wszystkie kolejki gorskie. probowalam siebie na tym wyobrazic i nogi miekly
YouTube - Heide-Park Scream Offride

widziałam coś takiego gdzies na filmiku tylko były krzesełka w kwadracie i podzielone ( nie wszyscy spadali na raz ) i też bym nie wlazła

Gosiek - Oby problemy małej poszły w niepamięć nawet nie umiem sobie tego wyobrazić :(

Marta - obyś trafiła na dobrego lekarza który pomoże.
 
OMG!
Na Aniamowa zjezdzalnie jeszcze bym sie zalapala, Salamandry krzeselka przyprawiaja o mdlosci, ale na Goskowym paw murowany!
Ja w szybkiej windzie mam mdlosci, a co dopiero na takich atrakcjach!


Kamisia, trzymam kciuki!



Chlop mi wczoraj prezent kupil, nowy noz do kuchni. Bylo by cudnie, gdyby nie uciachany juz dzis palec. Oj lala sie krew, lala, a w 3 minuty po akcji bandaz dzwoni Ł i do mnie: tylko jak bedziesz kroic tym nozem to bardzo uwazaj, bo jest strasznie ostry..........
 
katik biedny paluszek oj biedny.Ja niedawno tak sobie uciachalam ze musialam pol godziny na polu posiedziec na powietrzu zeby nie zemdlec,bo krew tak walila ze szok.

kittek tyle ze nawet jak bylam w Pl to mi wszyscy lekarze mowili ze trzeba miec duzo cierpliwosci.Moze ja szybko opusci a moze potrwac pare lat.To loteria.Mozna to tylko podleczac i tyle.Szkoda tylko ze u nas zadnej poprawy nie ma tylko jest jeszcze gorzej.
 
reklama
Witamy witamy my po super udanych zakupach :) Jednak opłacało się na te 1,5 godziny 20 km jechać :) Jutro dużo sprzątania nas czekać także my tylko na chwilkę.

Co do atrakcji nie dla mnie boje się wody i nie umiem pływać, mam traumę prawie utonęła w 3,5m basenie w Turcji, bo mnie jakiś głupek tam wepchną i na samą myśl mnie zwija. Na basen z Antoniną chodzimy dla jej radości, po za tym W umie pływać, i jak dla mnie to ta zjeżdżalnia na basenie to max.

Katik to Ci mąż :-D :-)

Dobranoc

Szkoda, że wronki dziś nie było bo pisałam o włączenie do grona kwietniówek, tych rozpakowanych i samej listy :-) Ale jak będzie to się odezwie, będę się czuła prawie jak pełnoprawna kwietniówka forumowiczka :-) :-D :p
 
Do góry