reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

wow!!:-):-) uwielbiam wesołe miasteczka to mój żywioł
byłam na tej tubie którą pokazała e.salamandra i tej wyrzutni od gosiek super wrażenia ale nie do porównania z największą drewnianą kolejką górską w hede park YouTube - Colossos jako nastolatka zjeździłam mnóstwo parków rozrywki człowiek młody to nie wie co to strach :-)

Pozdrawiam was wszystkie i uciekam w wir pracy a w międzyczasie będę musiała znaleźć stomatologa który leczy pod mikroskopem wczoraj znalazłam jednego ale cena zwaliła mnie z nóg 750zł + 170zł wypełnienie:szok::szok::szok:
 
reklama
witam ;-)
Zjeżdżalnia Aniam ok ale reszta to od patrzenia mi niedobrze ... błe ;-)
spadam ogarnąć chłopców i wybrać J. do przedszkola
 
Witam Was kwietniowe mamusie
Ja na chwilę bo nie wiem przez które palce przecieka mi ten czas....

Każdy dzień jest taki sam -wstaję o 5.40 kładę się spać po 23, w marcu wyjeżdżam na długie szkolenie więc cieszę się Alą w każdej wolnej chwili, w pracy jak to w pracy, w domu kończymy już urządzanie -zostały tylko przerażające mnie dodatki:baffled: porządkuję szafy, układam papiery wiecznie coś przestawiam przekładam... macki opadają...

Aha i nie mam kompa -spadł między przykręcaniem karnisza a szorowaniem podłogi... masakra

Jestem odcięta od świata -ale w sumie i tak nie mam na niego czasu...

Ucałujcie swoje pociechy -jak je złapiecie:-p bo Alę już ciężko dopaść:-D
Do napisania -wracam do pracy
 
Katik- no ładnie z tym nożem to chłop zaszalał :-D

Co do zjeżdżalni i innych takich karuzel NIE MA TAKIEJ OPCJI!!! Mój mąż się na tym wyżywa, skacze na linkach, jeździ do adrenalina parku itd., ja dziekuję, ja postoję, jak on w małpim gaju szaleje, to my z psiapisółą obstawiamy kawę :-D

Glut w gardle nadal siedzi, ale jest mniejszy :-) mam nadzieję, że się w końcu rozstaniemy, bo to nie jest udany związek!
 
Hej, ja tylko na chwile bo zaraz spadam do US:-(

Dziewczyny, pokasowałam co niektóre posty na "wakacje nad morzem...". Mam nadzieje,że nie macie mi za złe, ale chyba jasno napisałam w pierwszym poście ,że bede kasowac. Troche przykro ,że co niektore nie czytaja ze zrozumieniem, ale cóz. Stworzyłam ten watek, po to, żeby później nie trzeba było wertowac kilkadziesiąt stron w poszukiwaniu czegos, albo żeby po raz setny nie zadawac tego samego pytania. Zauwazcie ,że takie watki poslużą nam przez kilka lat, to nie jest tylko na te wakacje. Przecież co roku każda gdzies jeździ. Mysle,że spokojnie można zalożyc osobne wątki dotyczace gór, zagranicy czy mazur. Na pewno każda z Nas po swoich wakacjach będzie coś dopisywała ,jezeli bedzie zadowolona z pobytu:-). To tyle gwoli wyjaśnienia.

Izabela...dopisze , dopisze, ale teraz nie mam czasu, może wieczorem mi sie uda...spokojnie:-)

A teraz mykam..pa:-)
 
Hej

po ciężkiej nocce jestem, młoda około 23 zaczęła wymiotować i tak w odstępach ze 2h. Potem poszła spać, okolo 4 chciała jeść, dałam cycusia, po 5 pobudka, już myślałam, że powtórka z rozrywki, ale nie Alicja uchachana, skora do zabawy. na szczęście udało nam się ją przekonać, że jeszcze śpimy. O 6 przyszedł Igor i wstałam, co by jej nie obudził. Na szczęście rano już ok.
Padam
anna - a wy na inną wyspę ? Kurcze bo miałam dla Ciebie wyzwanie no chyba że już to zrobiłaś ? Bo ja się odqwazyłam jeden jedyny raz i już wiecej nie:-D drugi raz już mi strach nie pozwolił

YouTube - Siam Park - The Tower of Power
super sprawa, lubie takie wodne parki.
my na Fuertaventure tym razem

spadam pracować
 
Wronka jak chcesz choć ogólnie jeden wątek z samymi linkami do ośrodków by wystarczył :tak: nie jeździmy w 300 miejsc żeby mógłby być z tego bałagan;-)

13 - wpadaj jak się ogarniesz:-D

SZymek w przedszkolu , mała śpi troszkę spokoju
 
Wronka jak chcesz choć ogólnie jeden wątek z samymi linkami do ośrodków by wystarczył :tak: nie jeździmy w 300 miejsc żeby mógłby być z tego bałagan;-)

13 - wpadaj jak się ogarniesz:-D

SZymek w przedszkolu , mała śpi troszkę spokoju

Biorąc do tego opisy za pare lat bedzie kiladzisiat stron, a jak na jednej stronie bedą góry, morze i cos tam jeszcze to bedzie balagan, ale jeżeli to jakiś problem, to spoko moge skasowac watek;-). Przekopiuje sobie to co do tej pory napisane i wsio;-)
 
reklama
Do góry