reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Biorąc do tego opisy za pare lat bedzie kiladzisiat stron, a jak na jednej stronie bedą góry, morze i cos tam jeszcze to bedzie balagan, ale jeżeli to jakiś problem, to spoko moge skasowac watek;-). Przekopiuje sobie to co do tej pory napisane i wsio;-)

Mi on nie przeszkadza , napisałam tylko swoje zdanie , a przecież nie musi być tak jak ja chce:tak: Bo forum jest dla wszystkich;-):tak:
 
reklama
Wronka- mi sie podoba pomysł z rozdzieleniem, jeśli na wątkach będzie mało odpowiedzi to się je potem scali i po sprawie.
Więc ja jestem za utworzeniem osobnych wątków i proponuje dodać jeszcze Wakacje- z maluszkami za granicę oraz Wakacje dla małych górali i Wakacje- z dzieciaczkami nad jeziora czy coś w ten deseń, a potem się zrobi porządek :-D
 
jestem stanowczo za różnymi wątkami dla morza, gór, jezior, zagranicy i po prostu dla miast bo może ktoś będzie miał ochotę np. na wczasy czy wakacje w Krakowie czy gdzieś...
i nie wiem czy się tak da ale warto by było zrobić jeden główny że się tak wyrażę folder "wakacje" a tam dopiero te podfoldery z poszczególnymi rejonami. Zeby nie szukać w liście tematów gdzie jest to co nas interesuje tylko klikniemy sobie w Wakacje a potem już łatwo znajdziemy to co nas interesuje
 
To zróbcie tak a potem się jeden folder zrobi z tego , bo jakby wsio było osobno to za dużo by tego było .

Wronka my możemy same to utworzyć czy trzeba adminów prosić , bo nigdy nie robiłam , tak żeby było właśnie wakacje i potem w tym reszta tematów ?
 
Moje dziecko wstalo dzis o 7!! wogole nie ma litosci dla mamy swej:no: teraz spi juz godzine, a ja korzystam z chwili spokoju i nadrabiam, nadrabiam, nadrabiam :tak:
 
Panie Moderatorki ;-), a moze by tak generalnie do archiwum przepiac martwe tematy:
Drogie Kwietniowe Mamy
Domowe sposoby na
Perfekcyjna pani domu
W co sie bawia mamy...


Jest jeszcze watek : Pysznosci dla naszych skarbow, ktory w tej chwili jest uspiony, ale moze ozyje gdy maluszki beda jadly konkretniej, a moze nawet pojawia sie przepisy na party urodzinowe :tak:
 
dobry pomysł Zielona :tak:
a ja dzisiaj mam wredny nastrój. Wszytko mnie wqrwia :no: ide sie rozerwać dzisiaj w związku z tym :-p najpiwerw do drogerii Damiani na spotkanie z wizazystką (zobaczymy co mi dobierze za kosmetyki) a potem połaże po sklepach w poszukiwaniu jakichś przecen i okazji :-p może coś dla dzieciaków lub dla nas kupię :-D a potem po J. do przedszkola... ale to wszytko dopiero ok 15 się zacznie :-p
 
Panie Moderatorki ;-), a moze by tak generalnie do archiwum przepiac martwe tematy:
Drogie Kwietniowe Mamy
Domowe sposoby na
Perfekcyjna pani domu
W co sie bawia mamy...


Jest jeszcze watek : Pysznosci dla naszych skarbow, ktory w tej chwili jest uspiony, ale moze ozyje gdy maluszki beda jadly konkretniej, a moze nawet pojawia sie przepisy na party urodzinowe :tak:

ja jestem za nie cierpie jak jest 300 watków :)
 
reklama
Panie Moderatorki ;-), a moze by tak generalnie do archiwum przepiac martwe tematy:
Drogie Kwietniowe Mamy
Domowe sposoby na
Perfekcyjna pani domu
W co sie bawia mamy...


Jest jeszcze watek : Pysznosci dla naszych skarbow, ktory w tej chwili jest uspiony, ale moze ozyje gdy maluszki beda jadly konkretniej, a moze nawet pojawia sie przepisy na party urodzinowe :tak:

hehehe.... a ja jestem w szoku :szok:, bo nie mialam pojecia ,że istnieją takie wątki :baffled:

aniam...nie mam pjęcia czy my możemy tak zrobic, trzeba "pogrzebac" :-)
 
Do góry