reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

czesc Wam
wpadam tylko na chwilke juz po długiej nieobecnosci....ale mam taki napiety grafik ze szok....
dalej remonty, poprawki, do tego latanie co chwila po sklepach by uzupelniac braki .
mały tez chory bo cos z gardłem znów i krtania. i straszna maruda w dzien i w nocy.
poprostu nie wyrabiam i nawet kompa czasem nie właczam chyba ze do jakiejs wizualizacji.

pozdrowka i zdrówka dla Was i maluchów.
edit:
no i troszke poczytałam .
 
Ostatnia edycja:
reklama
a to z targami to wiem...byłam raz i podziękuje :tak:
sama sie zresztą dziwie że tak tanio mi sie udało dobry hotel mężowi znaleźć. Nocował w nim już kilka razy ale to służbowo. A teraz działa na Brigstonie poznańskim przy machinie :-p
 
Agnieszka no u nas też służbowo . Choć czasem jeździłam z nim jak SZymek tylko był i latem . Lubie poznań , ale jak sa targi to jest masakra
 
melduje sie ze zyje, neta w domu brak wiec dlatego mnie nie ma, poza tym w poniedzialek wyrwalam zeba-osemke-porazka. mala zdrowa jak neta bedzie to sie odezwe.pozdrowionka!!!
 
witam- melduje ze zyje, stresa nie mam, tylko mam dołą- bo przyjecie robimy w domu a padł nam piec w kotłowni i do poniedziałku ani ciepłęj wody ani ogrzewania, wiec po pierwsze z głowy musze sobie wybic kąpiel ze spa:) a po drugie nie wyobrażam sobie myć tych naczyń i gotować co chwila wode...ale najważniejsze żeby sobie jakoś z tym poradzić.
Znikam i zapewne pojawie się w niedziele jako Pani żona.
Miłych i spokojnych dni

p.s
zima wrócila i znowu białym qwnem sypneło
 
kamisia z niecierpliwością czekamy na foty ;-) i trzymam kciuki żeby jednak mimo braku ciepłej wody wszystko poszło jak z płatka w domu ;-)
 
U was biale gowno sypie a tu deszcze juz od paru dni.Dolujaca strasznie ta pogoda i ja tez mam dola.Mala nie spi w nocy ja sie stresuje i oczywiscie zeby problemow bylo malo mala nic nie chce wziasc do swojej szanownej japki.
Nie wiem czy ja cos zle robie czy jak ale dzis sie juz poplakalam.Jest po szostej a ona nie zjadla nic.Ani zupy ani nawet lyka czegos do picia.Popila teraz mleka z cyca i poszla w kime.Przespi sie teraz a w nocy znowu bedzie sajgon.Zalamka.
Nie wiem co mam gotowac i jak to gotowac bo chocbym nie wiem co zrobila to i tak nie zje.Ani mojego ani kupnego.


kamisia zycze cudownego dnia i zeby wszystko bylo super.No i tego ogrzewania tez wam zycze.
beti ale post wow.Szkoda tych twoich cor.Ciagle chorutkie.
aniez zazdroszcze takiej nocy.Ja to pewnie za pare lat takowa bede miala.:-(

Wiecej nie pamietam przepraszam,ale pada mi mozg od ego niewyspania.
 
reklama
Gosiek, glowa do gory, napewno wkrotce sprawa sie poprawi.


Kamisia, to bedzie piekny dzien, mozesz byc tego pewna.




Ja mam pytanie z innej beczki. Mianowicie zeskanowalam jakies przedwieczne foty, niestety zapisane sa w formacie BMP. Jak ten format moge na JPG zamienic? O instrukcje prosze w jezyku zrozumialym dla najwiekszego idioty ;-)
 
Do góry