reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam sie wieczornie.Dola mam wiec nic nie napisze.
Chcialam wam zlozyc zyczenia
Niech te Święta tak wspaniałe
będą całe jakby z bajek,
niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci,
biały puch niech z góry spada,
niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pięknie no
i radość będzie wszędzie!


Wesolych radosnych swiat spedzonych w gronie rodziny zyczy Gosia i Amelcia.
 
reklama
Dziecię mi zaczelo zabkowac- juz jeden zabek czuc pod palcem a drugie dziaslo spuchniete...dala tak w d ze nie mam sily...caly wieczor koszmar :( to taki przedswiateczny prezent na dzisiejsze 9 miesięcy ;) ehhh...przepraszam, alke dzis padam na cyce- juto wam zyczenia zloze bo dzis jestem nie w chumorze...dobranoc
 
Juz po polnocy w Polsce, wiec szybko skladam zyczenia i zmykam do wanny.


Ewcia - wszystkiego naj, naj, najlepszego, spelnienia marzen, i pociechy z Synusiow. No i bys jako trzeciej doczekala sie Coreńki ;-)
 
Witam wigilijnie:-)

U nas dziewczyny rozłożyły się na całego, cały dzień wymiotują... Jola nic nie jadła od południa do 18, bo nie chciała... a Justyna mimo, że nie narzeka na brak apetytu, to potem wszystko zwraca... no to ja teraz wiem co czuje Ella :( właśnie o 23 zjadła kaszkę ryżową, a przed pól godziną ja zwróciła... takie 3 i wyrzuciła chyba wszystko co zjadła... z nowości, to od niedzieli Justka spi w pokoju z Jolą i muszę powiedzieć, że budzi się coraz zadziej i lepiej zasypia:tak:

Widzę, że część dzieciaczków nie interesuje choinka, a nawet bombki... u nas choinki jeszcze nie ma,ale chyba nie mam co liczyć, że moja mała ciekawska nie będzie wszystkiego sprawdzała... dzisiaj ubierałam taką malutką u Joli w pokoju, to nie chciała plastikowej bombki, której jej dałam, tylko sięgała za tą szklana... :-D

Ewa, samych radosnych i szczęśliwych dni oraz pociechy ze swoich chłopaków...

W wszystkim życzę rodzinnych świąt, pełnych atmosfery ciepła i miłości, oby wyczekiwanie na pierwszą gwiazdkę przyniosło o wiele więcej niż tylko prezenty:tak:

11.gif

 
WITAJCIE KOCHANE :-)
PRZEPRASZAM ZA TAK DŁUGĄ NIEOBECNOŚĆ ALE U MNIE PROBLEMÓW NIE KONIEC NIESTETY , JEDNE SIĘ NIE KOŃCZĄ A JUŻ SĄ NASTĘPNE NIESTETY.
DZIEWCZYNKI CO U MOJEGO ZUZIACZKA , MÓJ MAŁY GRUBASEK JUŻ WAŻY KOŁO 9KG , CHODZI DO TYŁU JAK RACZEK I DWA DNI TEMU POWIEDZIAŁA BABA A NAJLEPSZE JEST TO ZE JAK MÓWI BABA TO PATRZY NA BABCIE, KOŁO 3 TYGODNI MIAŁA KOLEJNE BEZDECHY ALE SAMA JE OPANOWAŁAM WIĘC NIE JEST ŹLE A TAK OGÓLNIE TO JEST NAPRAWDĘ KOCHANA.
NAJGORSZE JEST TO ŻE CHODZI SPAĆ KOŁO 1.00 I TRZEBA JĄ NOSIĆ A JA JUŻ NIE MAM SIŁY.
KOCHANE MOJE U MNIE JAK ZWYKLE POD GÓRKĘ , MĄŻ JEST ZA GRANICĄ NIE MOŻE WRÓCIĆ PRZEZ TE ODWOŁANE LOTY , JA WALCZĘ DALEJ SAMA ZE SKLEPEM I TROCHĘ SZWANKUJE MI ZDROWIE. NIESTETY NIE JEST ZA WESOŁO ALE MAM NADZIEJĘ ŻE JAKOŚ WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY.
KOCHANE DZIEWCZYNKI Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT ŻYCZYMY WAM ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ABY PRZYSZŁY ROK BYŁ LEPSZY OD TEGO I ŻEBY NA WASZYCH TWARZACH ZAWSZE GOŚCIŁ UŚMIECH. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĄ ZUZIA I KAROLINA.IMG_3390.jpgIMG_3389.jpgIMG_3393.jpg
pencil.png
 
Karola, jak dobrze, ze sie odzywasz :-) Bedzie dobrze!!! Grubasek wprost przeuroczy:tak:






A mnie wzielo na gotowanie... jutro rano tylko wstawie kapuste i schab...
Bedziemy miec krem pieczarkowy, schab nadziewany sliwkami, kurzece skrzydelka na ostro, kapuste z fasola, mus z tunczyka, moze awokado z sezamem, salatke z jablek. Ugotowalam tez flaczki, ale to na sobote ;-) Mial byc barszcz czerwony, ale poza mna nikt burakow nie lubi... Moze jeszcze ugotuje kompot z suszu... No i bedzie tez grzane wino - pycha... Nie wiem czy kuzyn i ta jego kochanica ;-) cos przywioza...
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj witałam się z wieczora a dzisiaj dla odmiany z samego rana bo malutka jak codzień 6.39 pobudka a zresztą i tak wstałam bo jeszcze do pracy mykam. Pewnie już dzisiaj nie zajrzę więc chciałabym życzyć wszystkim mamusiom i dzieciaczkom spokojnych i radosnych świąt. A życzenia składam słowami ks. Twardowskiego bo bardzo mi się ten wiersz podoba:

Pomódlmy się w Noc Betlejemską,
w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
by wszystko się nam rozplatało,
węzły, konflikty, powikłania.

Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki,
własne ambicje i urazy
zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

Oby w nas paskudne jędze
pozamieniały się w owieczki,
a w oczach mądre łzy stanęły
jak na choince barwnej świeczki.

Niech anioł podrze każdy dramat
aż do rozdziału ostatniego,
i niech nastraszy każdy smutek,
tak jak goryla niemądrego.

Aby się wszystko uprościło -
było zwyczajne - proste sobie -
by szpak pstrokaty, zagrypiony,
fikał koziołki nam na grobie.

Aby wątpiący się rozpłakał
na cud czekając w swej kolejce,
a Matka Boska - cichych, ufnych -
na zawsze wzięła w swoje ręce.



 
W Dzień Bożego Narodzenia
z serca swoje ślę życzenia.
Dużo zdrówka, ciepła i miłości
niech w Waszym domu zawsze gości,
a na świeta te urocze
choinki życze wielkiej i pachnącej,
Mikołaja wspaniałego i karpia tłustego.
Opłatka z bliskimi dzielonego
i Jezuska malutkiego
w sercach zawsze goszczącego.
Wesołych Świat
życzą Justyna i Aaliyah
 
Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką!
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia

 
reklama
WeSoŁyCh ŚwIąT dLa Was i WsZyStKiCh DziEcIaCzKóW !!!
Żeby były tak wyjątkowe jak Wasze dzieci :-)
Wszak to pierwsze Święta z naszymi małymi pociechami :-)

 
Do góry