reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Świąteczne pustki
Mam nadzieję, że wspaniale spędzacie czas i te pierwsze święta z naszymi kruszynkami są naprawdę wyjątkowe.
My Wigilię i spędziliśmy u moich teściów, zostaliśmy na noc i wróciliśmy dziś po południu, a jutro rano do kościółka, a potem do moich rodziców.
Muszę przyznać, że póki co święta udane, wesołe, rodzinne. Dziewczyny wybawione, Zosiek do 22 wczoraj buszował, Ola dopiero po północy padła.
Udanego świętowania:-)
 
reklama
My tez spedzamy milo swieta.
Wczoraj wzruszylam sie przy Wigilii, podziwiajac moja malutka Rodzinke....
Dzis zauwazylismy, ze Boze Narodzenie przynioslo nam tez nowego zabka. Oj kochana ta moja Niunia - bez zadnych skutkow ubocznych przechodzimy zabkowanie...
 
gratuluję nowych ząbków :-) My nadal bezzębni :-)

Witam się praktycznie poświątecznie...

Jutro do pracy... heh...
 
Zębolkom gratuluję, nie-zębolki ściskam :-)
Ależ tu pusto :-) ja już mam dość 'przyjaźni' ze stołem i zaraz zwijamy sie na spacer :-D tylko najmłodszy żarłacz wstanie, zszamie conieco i heja przewietrzyć tyłeczki!
 
Witam Świątecznie i ja :)

Widze że laski wywiało hihi ;) Gratuluję wszystkim nowym zębulcom- my też świętujemy pierwszy gwiazdkowy ząbek ;D
Miłego swiętowania dalej Wam życzymy :)
 
Witamy i my :)

Również zębolkom gratulujemy.

Antonina kończy dzisiaj 8 miesięcy :):):) My też już mamy dośc jedzenia i stołów. Dzisiaj idziemy odwiedzic chrzestnego Toski z racji tego ze ona do nads dotrzec nie moze bo ma 11 dniową córe :)

Pozdrawiamy i całujemy :) I,W,A ;p :-D
 
Witam się i ja

Wigilia mimo obaw moich udana bardzo, wczoraj tez miło spędziliśmy dzionek, tylko wieczorem Alusia nagle mega katar dostała i wysoką gorączkę. Dzisiaj długo spała, wstała w świetnym nastroju, ale widać, że jest przeziębiona, z noska cieknie, pokasłuje i do tego chyba ząbki idą, bo się ślini bardzo. Zrobił nam się w związku z tym dzisiaj dzień wolny w domku.
miłego świętowania życzę
 
Hej:-)

Witam świątecznie:-). My dzisiaj zaliczyliśmy kościółek i teraz kawka i czekamy bo chrzestni Borysa mają przyjechac. Co do wigilii, nie mam pojęcia co mnie podkusiło....matko byłam taka zmęczona, trzeba było jechac do kogoś a nie robic u siebie, to latanie w kuchni, podawanie do stołu, w między czasie chodzenie z marudzącym Borysem...ech, jak usiadłam by się w koncu kawy napic, to już powoli się wszyscy zwijali. No ale, na anstępną wigilie juz napewno wybywam..heheheeh i wracam do czystego domu;-)

U Nas tez Święta obrodziły w dwa nowe ząbki. Tym razem wyszły górne jedynki:-), więc zębów u Nas sztuków 5:-). Przynajmniej wiem dlaczego synus mi tydzien temu w nocy fiksowal hehehe:-0

Pozdrowionka , świętujcie kochane :tak:
 
isabela sto lat dla Antoniny :-D Niech wam rośnie duża i zdrowa!!

Ella no to gratulacje dla Julki :-)

aniez ja też już mam dość żarcia... :eek: dziecko i mąż śpią... :eek: a ja posprzątałam po nich jak zwykle...

annaoj no to zdrówka życzę dla Alusi!!

wronka no to i Tobie gratuluję zębolków... z mojego Q to się już śmieją, że od 2 m-ca się ślini na potęgę, dziąsła ma twarde jak ze stali a zębów ni widu ni słychu... :-D no cóż... widać mu papki odpowiadają...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Będę spóźniona z życzeniami. A chcę Wam kochane mamunie życzyć tyle szczęścia i milości ile jesteście w stanie ogarnąć. I to nie tylko na ten czas świąteczny, a na codzień. I żeby każda nowa umiejętnosc Waszych pociech wywolywała lawę radości i dumy.

mocno Was pozdrawiam!
 
Do góry