reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

ja rowniez z okazji swiat zycze Wam i Waszym rodzinom, duzo szczscia,spokoju ducha, spelnienia marzen, jak najmniej trosk a jak najwiecej powodow do usmiechu! wszystkiego dobrego:)
 
reklama
Nawet nie pamiętam czy się dzisiaj witałam :eek:
Jeśli nie to witam się ;-)
my na spokojnie. Moczka zrobiona (wyszła mi pyyyyyyyyyyyyyyycha) ... w ogóle w tym roku jakoś tak na luzie bez pośpiechu... a wszystko jest zrobione co być powinno...

Na Święta Bożego Narodzenia
pragnę złożyć Wam życzenia
By Bozinka zdrowie dała
by rodzina szczęśliwa cała
była, nie zapomniała o radości
nie poskąpiła i miłości

z całego serca życzymy wam my: Agnieszka, Arek, Janek i Mareczek
 
Czesc Dziewczynki

Ja rowniez wpadam jak po ogien.
Kuchnia wola :)

U nas wporzadku, ostatnie zakupy dzis rano, i chyba wszystko jest juz w domku. Teraz gotowanie, przyrzadzanie, smarzenie... jak chyba wszedzie.
 
a nasz mły szaleje po miesz za samochodzikiem na antenke. tatus kieruje a maly piszczy za nim nienadazajac za nim. i w taki sposob tata i syn maja zabawe.

ja juz upieklam 3 ciasta. przygotowalam miesko na swieta.i ogarnelam kuchnie bo mly by sie niezle najadl zbierajac okruchy z podlogi.
na jutro zostaly salatki, zupa swiateczna i wigiili, chyba wstane o 5 by z tym sie wyrobic razem z malym.

Mam takie dwa auta , musze wytestowac na Oli :-D

Choinka może być :-D przypełzał, popatrzył, powiedział EJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ i heja z koksem, czyli szargolenie gałęzi i bombek :-) noooo jak ona przetrwa, to ja jestem duch... Kuba wróci z przedszkola i razem z bratem i zwierzyńcem ją wykończą :-)

Teraz Mały i Co (czyli pies z kotem) grzecznie poszły spać... co za zgodność, ale wcześniej szalały mi tu zbóje i to MAKSYMALNIE! :-D

Ja na dole nie wieszałam bo Ola podpełza i szarpie za gałęzie. potem wisi plastik a dopiero dalej szklane:-D pełna asekuracja he he

ja raczej nie o tym myslalam, bo do tego ze meza nie ma juz przywyklam...planowalam ze w te swieta Olka bedzie broic, raczkowac,pelzac itp, ze bedzie jakos samodzielna a tymczasem jest jak jest...:( znowu bede zadawac sobie pytanie czemu ona ale odpowiedzi i tak nie poznam...

Marta - zdrowia dla malutkiej , zaraz nadrobi zobaczysz :tak: jeszcze bedziesz prosiła żeby posiedziała 5min. i tego Ci zyczę w te świeta .

Judysiu - zdrowia dla Zosieńki i siły dla was :tak:



Zycze Wam i Waszym Rodzinom

duzo zdrowia, gdyz jest warte wiecej niz pieniadze i dobra nabyte,
usmiechu, bo choc malo kosztuje, wiele moze kupic,
milosci do tych, ktorych podarowal nam los,
akceptacji siebie takimi, jakimi jestesmy kochani przez naszych bliskich,
wiary w to, iz mamy sile zmieniac dzis w lepsze jutro- dla siebie i dla tych, ktorzy tej wiary nie maja,

Abysmy w ferworze przedwiatecznych przygotowan, zakupow, prezentow nadal pamietali, iz najwazniejsze jest nie MIEC lecz BYC...

Abysmy przelamujac wigilijny oplatek, przelamali wraz z nim nasze leki, zale , pretensje i mieli odwage wybaczyc- nie tylko innym, lecz rowniez samym sobie...



Bialych, magicznych, cudownie rodzinnych i pachnacych swierkiem i piernikami Swiat Bozego Narodzenia!!!!
 
Kwietniówki,
z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę NAM, by cud się spełnił i aby Nowy Rok przyniósł same radosne wieści!
O Zosi i Judysi myśląc..
elvie


Radosnych, rodzinnych i ciepłych Świąt życzą Wam E&M&L
 
U nas choinka jeszcze nie ubrana, ale już stoi i pachnie. Lenka co chwilę chce by z nią do choinki podchodzić i ją dotyka, szarpie, a jak ja udaję, że się ukłułam - mówię "kuj" i rękę zabieram to ona się cieszy całą gębą:-) Co dopiero będzie, jak drzewko będzie ubrane:-)
 
Hejka:-)

Nie nadrobie niestety. U Nas tylko sprzatanie i sprzątanie:-). Całe szczęście została mi już tylko łazienka, za która zaraz się zabiore. Mąż w kuchni właśnie ryby robi, a ja z kuchennych rzeczy tylko ciacho, ale to jutro. Całe jedzonko zostawiam jemu, a ja sprzatam:-)

Choinka u Nas ubrana od wczoraj Borys popatrzył, zachwycil się, postukał w bombki, ale ,że złapac się nie dało:-), to ją olał..hehehe, dzisiaj zauważył łańcuchy i juz go lapki świerzbiły:-)

Prezenty popakowane i pochowane pod łożkiem, tylko dla T jeszcze dzisiaj leciałam dokupic i miałam lekki problem ale się udało. Przed chwila na szybciora pakowałam bo on do sklepu wyszedł hihi. Ja chyba tez dostane cos fajnego bo widziałam jak z samochodu wyjmował duuuuużą pakę heheheh:-)

A teraz kochane moje:
Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!


wronka, T, Weronika i Borysek:-)

88089197.gif
[/URL][/IMG]​
 
Witam się szybciutko
Padam na twarz po dzisiejszym dniu. Teraz nogi do góry i należyty odpoczynek.
Obawiam się, że jutro nie zjarzę, więc
Życzę Wam kochane rodzinnych Świąt oraz dużo zdrówka, miłości, radości, uśmiechu Waszych pociech
Do zobaczenia po świętach
 
Wieczór a ja dopiero się witam.
Moje dzieciaczki odwiedziło już dzisiaj świąteczne „Dzieciątko” w osobie wujka, który pracuje w wigilię i święta (na Śląsku prezenty pod choinkę przynosi Dzieciątko nie Mikołaj i nie Gwiazdor). Zosia dostała huśtawkę, Edytka bluzkę z kotkiem bo to wielbicielka kotów a Weronka świetną sukienkę w stylu „hanki montanki” bo taką chciała – tylko gdzie ona w niej będzie chodzić. Jak wujek poszedł to trzeba było dokończyć sprzątanie ale córcia mi dzielnie pomogła - posprzątała swój pokój a miała co robić bo Edytka urzadziła sobie wycinanki, poprasowała koszule taty żeby miał w czym w święta wystąpić, powycierała kurze oj nasprzątała się dziewczyna moja. Ja w tym czasie też resztę mieszkanka ogarnęłam a tatusiowi zostało powycieranie jutro podłóg bo ja mykam do pracy.

magda ciosek – gratulacje dla Twojej Zosieńki od mojej Zosieńki. Teraz się za nią nabiegacie bo wszędzie wlezie ale każdy postęp cieszy.

Mnie dzisiaj ucieszyło bo malutka robi „kosi kosi łapki sama”

kici69 – nie wiem o co chodzi ale nie smutaj się.


aniam, matra, – ależ mi ulżyło, bo ja też okien w zimie nie myję. Zresztą ja rzadko je myję bo niecierpię myć okien a drugi ważniejszy powód mam cholerny lęk wysokości a mieszkam na 4 piętrze i mycie tych okien to dla mnie stres. Ale za to podłogi muszą być czyste więc często latam z mopem.
Marta – będzie dobrze, Oleńka szybko nadrobi, ona ma swoje tempo rozwoju a po tym co przeszła to sama wiesz, że jest troszeczkę wolniej ale jak już wystartuje to jej nie zatrzymiecie i tego Wam życzę

Elvi – ciekawe to drzewko mandarynkowe – musi być super zapach. Ja kilka razy się rozczarowałam prawdziwą choinka bo jakoś tak nic nie pachniały.

Jesteśaniołkiem – jak miałam jedną córkę to też podziwiałam mamy wielodzietne (tak nam dała popalić pierwsza córka że szok) ale teraz jest ok. tylko prania więcej …ha


Jest prze 22 a mój K jeszcze na zakupach prezentowych. Dla dzieciaków już kupione tylko chce kupić coś dla swoich rodziców bo do nich idziemy na święta więc wypada.

O mało co K nie pojechał dziś do Wejherowa awarię naprawiać. Jak mi to powiedział to aż zbladłam bo z Katowic to niezły kawał drogi a jutro musi się zająć dziećmi bo ja do pracy więc chyba cudem by zdążył. Ale sytuacja opanowana i święta spędzi w domu (raczej)a nie na naprawianiu serwerów i w drodze. uf uf – dzieci byłyby smutne.
 
reklama
witam dziewczyny
u nas choinka nie zrobiła szału w zasadzie kompletnie Laurki nie interesuje
Marta nie przejmuj sie karzde dziecie idzie swoim tempem, moja dzidzia tez nie broi, nie przemieszcza sie, nie pelza, nie raczkuje i jej dobrze z tym
Ja uciekam bo rano jeszcze praca :(
buziaki
 
Do góry