reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

U nas swieta mialy byc przy kanapkach i grzanym winie, ale po poludniu zadzwonil kuzyn meza i zapytal czy moze przyjechac. Troche pozniej zadzwonil, ze przyjezdza z jakas babka ;-) No to ja juz upieklam keksa i piernik (ale skubanca tak na rosniecie wzielo, ze wykipial... bede musiala piec jutro nowego...) Musze pokombinowac jakies kilka potraw, ale niezobowiazujacych i z postnych to tylko krem pieczarkowy i salatke jablkowa zrobie.


Gdybym juz nie dala rady zajrzec sciskam Was mocno, caluje najslodsze dzieciaczki na swiecie, pozdrawiam malzow i:

Na scyńści na zdrowie
na to Boże Narodzyni
Cobyście byli zdrowi weseli
jako w niebie janieli
Cobyście mieli pełno gosci
jako na gałonzce łości
Cobyście mieli pełne łobory pełne pudła
coby wom gospodyni przy piecu nie schudła
Coby sie Wom darzyło kopiło
dyślem do stodoły łobruciło
Tak Wom Boze dej
HEJ HEJ HEJ


cxrf035ccp.gif

 
Ostatnia edycja:
reklama
Zielona to jak byś się wybierała w miejsce pochodzenia :D to pisz, zapraszam do mnie ja z Bełchatowa jestem to się zgadamy :D

A ja tam lubie jeśc w Wigilię i gotowac, chociaz ja mam sytuacje konfortową troche u rodziców troche u teściów, a każdy co innego robi :);p

a ja we wtorek byłam w kamieńsku... na desce... no proszę!! na początku stycznia też mamy zamiar podjechać na górkę. :-)

dziewczyny dzięki... dzisiaj lepiej...
dzisiaj siedzę w domku z małym i będę relaksować się sprzątając... :-D Aniam ja też okien nie myje zimą... no helloł!! ja mam koty, które komunikują że chcą wejść ocierając łapkami o okna to musiałabym myć codziennie... :-D bez przesady... ogarnę z grubsza temat... jak ktoś się przyczepi zwalę na brak czasu :-D ale nikt się nie odważy, bo w rodzinie wszyscy się mnie boją :-D

kurde musimy dzisiaj po choinkę podjechać bo nadal nie kupiona... :eek:
 
Ostatnia edycja:
Witamy
Dziś urlopik, więc przy kawusi mogę bb ogarnąć.

Ze sprzątaniem bez przesady, ja też z grubsza kąty omiatam, nie mam zamiaru na pysk paść, żeby błysk zrobić i potem na świętowanie siły nie mieć. W święta nie wysprzątana chałupa najważniejsza.
Miłego pichcenia
Będziemy zaglądać
 
♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.

Niech Święta radością
wypełnią Wasz dom
A
Nowy Rok blasku doda
Waszym dniom.
♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥


_____________^
___________< o >
_____________/
_________o`* o.@*o`.
________.' '*Q o *o@ )
________( () o*o* @ o'.
_______.-' o *0_Q.-'-;*o)
_______.' 0 Q @0@ ()* `-.
______* @ o*o @. ‘Q * o )
_____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’
_____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.)
_____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’.
____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* `
____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'.
___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``
___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’
__.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o
_* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0
_'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.
_;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o
@
_.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'.
_* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.*
_;'-.__@_Q . 0 () oQ * o
.~ @- . 0 () Q @
_____________$$$$$
_____________$$$$$

 
Kici - nie smutaj się .

Ale porzadki i gotowanie a mi się nie chce sprzatać w nosie to mam :)
Okien nie myje - bo dla mnie w zime to głupota :) i nigdy w zime tego nie robiłam , troszkę ogarnęłam , kuchni nie ruszam bo mój maż jak gotuje to i tak zaraz jest bajzel więc co sobie będę dodawała roboty ,.. Czyli tak z luzikiem do tych świąt jak zwykle podchodzę . jakoś nie lubię trzy tyg sprzątać żeby potem trzy dni jeść :)
Swiete slowa!!!! Ja tez nie latam i nie sprzatam na gwalt.... dzisiaj smazenie ryb i mielonych tylko mnie czeka, jutro bigos, golonki, barszcz i salatki i wsio :).


AAaaaaaaaaAAAA!!!!!!!!!!! Oszlaeje z tymi Świętami :)

miałam poodpisywać a jak przeczytałam to mała odstawiła zabawe a potem spać nie chciała i lipa, a teraz to ja spać musze!

Z tego co pamiętam

Odnoćśnie Misia Bebiko- ramki nie wygralismy, a misio jest bardoz fajny- nie duzy ma ze 25cm z tej firmy nici. Dodam fotke małej z nim.

Jestesaniolkiem-to pierwszy raz taka wieksza imprezka u nas byla- ale znowu nie az tak duza-8 osob ;) ale bardoz fajnie- i nawet sie zdziwilam z emala dos tak nawet to przezyla :)

Poza tym widze ze u kazdej taj u mnie wir swiatecnzych przygotowan, zakupow i porzadków.. :)

Nimniej pamiętam o tych co nie bardzo mają głowę do świetowania- Judysia- pamietam i modle sie o zdrowie Zosika! Jak sie czujecie? Ty juz zdrowiejesz? Jak mała? Napisz do nas!

Kingunia- 100lat dla Laurki

A wiecie że moj Julik jutro kończy 9 miesięcy?! niesamowite!!!! :D i powim Wam ze juz kompletnie zbzikowałam na punkcie mojej corki- dzis caly dzien tylko chodzilam i ja całowałam przy kazdej okazji :]

Dobra uciekam spac bo pewnie znow ciezka noc przede mna...

Dobranoc i obiecuje z po Świętach bede wiecej pisać!
o ja 8 osob to juz mega tlok, ja nawet nie wiem jak bym ich wszystkich u siebie na 32m2 pomiescila :D.... hmmm pokoj ma 19m2 wiec chyba na sobie by siedzieli xD!!!! Respekt i szacun dla ciebe :)!!

Ja wogole podziwiam mamy ktore maja wiecej niz jedno dziecko.... Ja teraz z tym moim jednym momentami rady nie daje a co dopiero z dwojka.... ja se poczekam az ten jeden mi odrosnie i moze za 4-5 lat zaczniemy starania :p... Ehhhh....
a jeszcze lepiej jak ta mama pracuje.... Dom - praca - dwojka dzieci - o jaaaa... Niepojete to dla mnie, szacunek i poklony ;)...

Niko mi raczkuje ale teraz ma nowe zajecie, stanie na czworaka - prostuje nozki i raczki na czworaka i probuje odrywac dlonie od podlogi i zazwyczaj konczy sie to ogromnym rykiem, bo upadek na buzie zalicza :)... Wogole codziennie cos, a tu siniak a tam krecha, a tam ranka.... eh...

ostatnio bylam z mlodym w przychodni i tam byl chlopczyk wygladal na 8-9m co przez pol godziny jak nie dluzej siedzial w foteliku i tylko sie rozgladal....
tez chce takie dziecko - Niko jak posiedzi 10 minut to normalnie cieszczie sie narody, te dziecko ma takie poklady energi ze jakby go podlaczyc do kontaktu to zasilal by przez pol roku cale miasto xD...!!!!
 
p_01258.jpg

Rodzinnych Świąt wszystkim życzę, oby Maluszki były pogodne i uśmiechnięte i kilka chwil relaksu nam dały;-)

{PS.właśnie sobie pomyślałam, że nasze bb to też rodzaj rodziny i to takiej naprawdę dobrej, bo wspierającej się bardzo:-)}

do usłyszenia po świętach, raczej
 
dziewczyny nie pucujcie tak tych swoich mieszkań, po świętach będzie jeszcze gorszy "sajgon", a Wy sie biedne narobicie. Ja ogarnęłam co trzeba, a dziś muszę wyskoczyć troszkę na miasto jakieś prezenty kupić:) nio i na 15. 30 umówiłam sie do fryzjera z racji, że mojemu dziecku się polepszyło. ściskami całuję, za życzenia wszystkim dziękuję. Również przesyłam życzenia [FONT=&quot]Zdrowych, pogodnych, smacznych, spędzonych w gronie najbliższych[/FONT][FONT=&quot] Świąt Bożego Narodzenia [/FONT][FONT=&quot]oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym[/FONT][FONT=&quot] 2011.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
 
reklama
Ja tylko na chwilkę przywitac sięi do kuchni. A tam: snikers, sernik, sałatka, pierniki do ozdobienia i jeszcze prania sterta do prasowania.

Wiem, że nie ten wątek ale jak pisałam brak czasu: Mała dostała wczoraj antybiotyk musiałyśmy jechac juz wczoraj. Sciągneliśmy tate z pracy i do lekarza i co antybiotyk zapalenie gardła. Pierwsza choroba po 8 miesiącach.

Kici no widzisz to musimy sie kiedys zgadac na kawe :)
 
Do góry