reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Jest 20:33. Konstancja ciagle spi. Budze ja co 3 godziny na jedzonko

a po co???
to już kochana nie niemowlak i nie trzeba jej na jedzenie budzić -mało tego dziecię już powinno przesypiać w nocy parę godzin -budząc ją sama przyzwyczaisz malucha do częstego wstawania (nawet bez potrzeby). No chyba ze u Was dzień... ale w dzień też bym nie budziła...

Marek wieczorem nie mógł zasnąć...no ale tez matka go ubrała w pajaca z długim rękawem jak wariatka...

moja od tygodnia śpi w body na krótki rękaw i pod pieluchą... w nocy zakrywam kocykiem tylko brzuch bo jak przykrywam całą to się rozkopuje i zostaje z niczym...

A my dziś spaliśmy do 9:szok: a goście w drodze
pobudka o 3.40 i o 7.40 no i ja o 9 a Alicja o 10 i znowu śpi...:-p
 
reklama
Witam sie i ja.My mamy taka sobie noc za soba.Mala poszla spac o 12 jeszcze w miare bo ostatnio chodzila spac o drugiej w nocy.Potem przebudzila sie o trzeciej na jedzonko i tak sobie lezala i gadala do piatej.Chociaz tyle ze nie plakala.A usnac nie moglam bo jej sie strasznie ulewalo wiec dzielnie lezelismy obydwoje z m i czekalismy az mala zasnie.
I tak z przerwami dospala do dziesiatej.
Pozniej bylismy na sklepach kupilismy pare ciuszkow dla malej ale doslownie pare bo tylko na spacery bo w domu to tylko pampers.I powiem wam ze przegladalam male ciuchy i taka szkoda bo niektore sa za cieple i nawet jej nie ubiore.:-:)-:)-(

elvie moja Amelka tez nie spala ze dwa dni prawie w dzien i co najlepsze w nocy tez nie mogla usnac ale widze ze wszystko wraca do normy bo wczoraj ladnie spala w dzien.Szkoda tylko ze w nocy nie kimnie zaraz po kapaniu tylko marudzi do 12 tej.

Agnieszka wygodni ci twoi tescie.Malego nie chca bo za duzy klopot.Oj wkurzylabym sie.Pasowaloby im nagadac.
 
ba wszystkiego najlepszego dla malenkiej.No i mamy drugiego malego katolika.
Mam nadzieje ze orla nie wywinelas i nogi sa cale:-D:-D:-D:-D

aga ale czad to lozko.Tak mi sie spodobalo ze jak juz bedziemy sie wprowadzac do domku to napewno takie kupimy.Piekne.
 
Co do skórzanych melbi to ja sobie bardzo sofę chwalę- młody może paciać czym chce, a ja ją szmatuję i po sprawie :-D

My tez mamy w salonie, i jestem mega zadowolona, bo jak mi sie pies wpieprzyl to moglam expresem po nim umyc.
Teraz pies ma zakaz, a znow Polcik 2 razy przy przewijaniu kupki troche polecialo... Tak to jest jak jest sie leniwym i dziecko do gory na przewijak brac sie nie chce....
 
Witam niedzielnie i słonecznie. Ale chyba już od jutra deszcze. Takze tzreba się cieszyć z pogody ładnej.
Wszystkim dobrego tygodnia. Niestey wpadam dorywczo ze względu na synka, który ukochał strasznie spanie na rękach.

A łóżko piękne :-)
 
Dziewczyny jakie objawy swiadcza o skazie bialkowej?Moja mala ma cala buzie taka chropowata szorstka uszy i za uszami tez.Czy to moze byc to?
Jeny az sie boje.
 
Dziewczyny jakie objawy swiadcza o skazie bialkowej?Moja mala ma cala buzie taka chropowata szorstka uszy i za uszami tez.Czy to moze byc to?
Jeny az sie boje.

Moj tez mial taka skore,szorstka i niemila w dotyku.Ale od kiedy odstawilam nabial jest poprawa.Poza tym moje dziecko wiecej i czesciej ulewalo jak jadlam nabial a teraz tez ulewa tyle ze mniej.Na twoim miejscu odstawilabym nabial i obserwowala mala no i poszla do pediatry,niech ci dokladnie wytlumaczy co i jak.Reszte znajdziesz na GOOGLE
 
reklama
Witam sie i ja.My mamy taka sobie noc za soba.Mala poszla spac o 12 jeszcze w miare bo ostatnio chodzila spac o drugiej w nocy.Potem przebudzila sie o trzeciej na jedzonko i tak sobie lezala i gadala do piatej.Chociaz tyle ze nie plakala.A usnac nie moglam bo jej sie strasznie ulewalo wiec dzielnie lezelismy obydwoje z m i czekalismy az mala zasnie.
I tak z przerwami dospala do dziesiatej.
Pozniej bylismy na sklepach kupilismy pare ciuszkow dla malej ale doslownie pare bo tylko na spacery bo w domu to tylko pampers.I powiem wam ze przegladalam male ciuchy i taka szkoda bo niektore sa za cieple i nawet jej nie ubiore.:-:)-:)-(

elvie moja Amelka tez nie spala ze dwa dni prawie w dzien i co najlepsze w nocy tez nie mogla usnac ale widze ze wszystko wraca do normy bo wczoraj ladnie spala w dzien.Szkoda tylko ze w nocy nie kimnie zaraz po kapaniu tylko marudzi do 12 tej.

Agnieszka wygodni ci twoi tescie.Malego nie chca bo za duzy klopot.Oj wkurzylabym sie.Pasowaloby im nagadac.

Wiesz co nawet nie ma sensu...a zresztą przyjdzie koza do woza... my cierpliwie czekamy a jak będzie że nie chcemy im go dać albo coś to im mąż wygarnie bo ja nawet nie zaczynam... inaczej to brzmi jak powie syn a inaczej jak wredna synowa...
 
Do góry