reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witam

mało głos zabieram ale śledzę co się dzieje. Mój Mały niestety tylko przy mamie więc nawet nie mam kiedy jeść zrobić.

Co do rad babcinych - myślę ze nas to też czeka, a szczególnie myśleć o tym zaczęłam gdy mi się syn urodził...ja i bycie teściową..już zaczynam walkę z wadami co by się z synową dogadać...I cóż teściowa też człowiek i tego syna chowała, nosiła, nieraz pewnie sama bo mąż pewnie g pomagał a teraz chce pomóc bo serce się im kraje jak maluchy płaczą

Zupki super!! Stronka dodana. Niestety w Lublynie wątpliwe bym je dostała... dobrze że jest sprzedaż online choc może w Delimie albo ALmie :-):tak:
 
Ostatnia edycja:
czesc,
melduje tylko ze cale dnie spedzamy na dworze bo taki upal... dziewczyny stosujecie dla dzieci jakies kremy?? z filtrem? bo ja nic nie stosuje ale nie wystawiam malej wogole do slonca, ale chyba cos trzeba zakupic, tylko co?
 
czesc dziewczyny, juz was nie nadrobie, mam gosci w domu i nie mam czasu zbytnio na kompa, u nas wszystko w porzadku, mala zachowuje sie jak aniolek, babcia z dziadkiem nie moga sie nadziwic hihi i mowia ze strasznie urosla! ostatnio wlasnie z niejadka zrobil sie zarloczek.:tak:wieczorem po kapieli i przed spaniem zjada 180ml:szok::-D
 
Ostatnia edycja:
czesc,
melduje tylko ze cale dnie spedzamy na dworze bo taki upal... dziewczyny stosujecie dla dzieci jakies kremy?? z filtrem? bo ja nic nie stosuje ale nie wystawiam malej wogole do slonca, ale chyba cos trzeba zakupic, tylko co?

Ja sie wlasnie tez zastanawiam nad kupnem kremu.Dla naszych maluchow promienie sa niebezpieczne i chyba kupie nivea dla dzieci faktor 40 lub 50
 
Ja kupilam z babydream z rosmana z faktorem 50 na UVB i UVA.

Nie chcę zapeszać ale Janek we czwartek rano wyrzucił smoczka i od tgo czasu zasypia bez i to bez problemu. Jedynie w czwartek wieczorem byl ryk ale ryk dla ryku a nie ryk dla placzu... wszystko na zasadzie jaki ja jestem smutny i poszkodowany bo wyrzuciłem smoczka... jako ze we czwartek wszystko pozamykane było to w piątek z rana pojechaliśmy po nagrode. Wybrał sobie 2 książki... a my z mężem szczęśliwi że takie coś sobie wybrał (autek mu zabroniliśmy wybierać... :-p)

U nas dzisiaj b. ciepło więc i cały dzień praktycznie na dworze. domek z rana posprzątałam, potem do miasta w sprawie tego łóżka , a jak wróciliśmy to szybko obiadek i myk na dwór. Marek dzisiaj na dworze w samym rampersie z krótkim rękawem i nogawkami. I dziecko szczęśliwe. Cycał częściej ale po 2-3 minuty a w normalnych porach karmienia jadł 5-8 minut... mądre dziecko :-) Za chwilę sie będziemy kąpać a potem usypiać i pewnie nie będę miała czasu już zajżeć... Miłego wieczoru więc życzę
 
dziewczyny stosujecie dla dzieci jakies kremy?? z filtrem? bo ja nic nie stosuje ale nie wystawiam malej wogole do slonca, ale chyba cos trzeba zakupic, tylko co?
ja mam johnston 50 z uva i uvb. slonca u nas niby niewiele, ale skora dziecka duzo ciensza niz nasza.

dzieczyny, czy to mozliwe, ze w jednaj piersi mam wiecej mleka niz w 2giej?:eek: bo mam uczucie, ze prawa jest ciegle pelna (zaraz po karmieniu znowu robi sie twardsza) a lewa sflaczala jakas taka jest, nawet w porze karmienia... Karmie na przemian, po 1 piersi na kazde karmienie, mniej wiecej tyle samo czasu za kazdym razem. dziwne to, nie/:confused:
 
reklama
hej
Wczoraj byliśmy z małą cały dzień nad jeziorem i w lesie. Fantastyczna pogoda. Alicja oglądała płynące chmury, patrzała się na drzewa.
Co do kremu to używam krem z Ziaji faktor 30(emulsja), bo tylko ten był dla niemowląt w drogerii. Ale nie jestem zadowolona, bo to emulsja i ciężko się rozsmarowuje.
Z chęcią kupiłabym coś innego.
 
Do góry